KOKYBIŠKI INDAI IR KASDIENAI, IR ŠVENTINIAM STALUI

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Kokybiški, ilgaamžiai, subtilūs bei elegantiški indai visada yra madingi ir lengvai priderinami tiek kasdieniame gyvenime, tiek švenčių metu. Žinoma, yra manančių, kad indai yra tik daiktai, į kuriuos neverta investuoti, tačiau tokiai nuomonei norisi prieštarauti. Jaukumas, gera emocija ir malonumas, kurį jaučiame valgydami iš mėgiamų indų, yra neįkainojamas.


Populiariausios medžiagos indų gamybai


Indai yra gaminami iš įvairių, skirtingomis savybėmis pasižyminčių medžiagų. Patvarūs, nebrangūs, nereiklūs indai, kuriuos galima ne tik plauti indaplovėje, bet ir šildyti mikrobangų krosnelėje, yra gaminami iš keramikos. Tokie indai itin dažnai yra pasirenkami kasdieniniam naudojimui, tačiau jų rafinuotas dizainas leidžia juos naudoti ir ypatingesnėms progoms.


Jo didenybė porcelianas – tai dar viena medžiaga, iš kurios yra gaminami indai. Tikriausiai nėra žmogaus, kurio akies nepatrauktų porcelianinė desertinė lėkštė, iš šios medžiagos pagamintas puodukas, ar dubenėlis. Grožis ir elegancija, sklindanti nuo porcelianinių indų, išskiria juos iš kitų, o jais dekoruotiems stalams suteikia prabangos įspūdį. Sakoma, kad net maisto, valgomo iš porcelianinių indų, ar arbatos, geriamos iš porcelianinio puoduko, skonis yra geresnis. Pažymėtina, kad porcelianiniai indai yra pakankamai tvirti, kad atlaikytų temperatūros pokyčius. Jie taip pat yra pakankamai atsparūs pažeidimams stalo įrankiais.


Majolika bei fajansas yra trapesnės porceliano rūšys, iš kurių pagaminti indai išskirtinai gražūs, tačiau dėl savo trapumo nėra tinkami kasdieniniam naudojimui. Fajanso indai neblunka, todėl jų spalvos išlieka ilgus metus. O štai iš majolikos pagaminti indai yra atsparūs trinčiai bei karščio poveikiui.
Stiklas taip pat yra naudojamas indų gamybai. Specialistai, atsižvelgdami į stiklo, iš kurio yra pagaminti indai, grūdinimo laipsnį, visus stiklinius indus skirsto į negrūdinto stiklo, grūdinto stiklo bei pilnai grūdinto stiklo indus. Pastaroji rūšis – patvariausia ir geriausiai vertinama.


Easy Life indai – subtilus akcentas kiekvienam pietų stalui


Visi, kas domisi stalo dekoravimu arba ieško subtilių indų savo namams, be abejo yra girdėję apie Easy Life indus. Easy Life indai – tai subtilūs, išskirtinai dekoruoti indai, perteikiantys itališką nuotaiką bei puikiai tinkantys tiek tada, kai ieškote išskirtinių interjero detalių, tiek tada, kai norite gražių, funkcionalių bei praktiškų indų kasdieniam naudojimui. Visos šio gamintojo lėkštės, dubenėliai, puodeliai, birių produktų ir kiti indai pasižymi aukšta kokybe, elegantišku dizainu bei subtiliu dekoru.
Ar indai, kuriuos naudojame kasdien, tinka ir šventiniam stalui dekoruoti?
Kokybiški, subtilaus dizaino ir dekoro indai yra puikus pasirinkimas tiek kiekvienai dienai, tiek šventiniam stalui, t. y., norint sukurti skirtingus stalo įvaizdžius, nėra būtina pirkti vis naujus indus, nes kuo puikiausiai tiks ir tie, kuriuos naudojate kasdien. Kaip atrodys Jūsų stalas, priklauso tik tai nuo Jūsų išmonės ir tos dienos nuotaikos: parinkus atitinkamus stalo įrankius bei gėrimams skirtus indus kasdien naudojami indai „pražys“ visai kitomis spalvomis, o Jūsų šventinis stalas atrodys kerinčiai. Pažymėtina, kad skirtingų atspalvių, formų bei dizainų indai gali būti derinami tarpusavyje. Tokiu būdu galima sukurti unikalius ir nepamirštamus derinius, geriausiai atliepiančius tos dienos nuotaiką.