Kodėl neverta pirkti naudotų elektroninių cigarečių?

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Elektroninės cigaretės Lietuvoje vis labiau populiarėja. Dar didesniam jų paklausos šuoliui trukdo tik viena nedidelė smulkmena – ganėtinai nemažos šių cigarečių kainos. Būtent dėl to, nemaža lietuvių dalis renkasi investicijas į naudotas elektronines cigaretes. Tačiau, to daryti tikrai nereikėtų – apie tai, kodėl, šiandien ir kalbėsime.

Labai bloga kokybė
Esminė priežastis to, jog naudotų elektroninių cigarečių pirkti nereikėtų net jei jų kainos ir yra labai menkos, yra labai prasta tokių cigarečių kokybė. Nuo nuolatinio naudojimo, elektroninių cigarečių dalys ganėtinai greitai dėvisi, todėl investuodami į naudotas e-cigaretes tuo pačiu investuosite ir į jau naudotas jų dalis, kas jums nesuteiks elektroninės cigaretės kokybės nei vienu aspektu – nei jei kalbėsime apie baterijos talpinamos energijos kiekį, nei apie kaitiklio kokybę bei daugybę kitų detalių, kurios, norint kokybiško naudojimosi elektronine cigarete, privers į papildomas detales investuoti netgi daugiau, nei būtų teką investuoti į naują elektroninę cigaretę dar prieš perkant naudotą.

Kokybės neatitinkančios kainos
Neretai žmonėms susidaro įspūdis, jog investuojant į neužtikrintą kokybę, atitinkamai, ir produkto kainos turėtų būti žymiai mažesnės. Vis dėlto, naudotas elektronines cigaretes parduodantys žmonės taip pat gviešiasi pelno, ir dažniausiai – maksimalaus įmanomo, kas lemia tai, jog nors iš pirmo žvilgsnio naudotų elektroninių cigarečių kainos ir gali atrodyti nedidelės, bet jos yra neadekvačios už sumokėtas lėšas gaunamo gaminio kokybei. Kaip to išvengti? Vienintelis būdas – nepirkti naudotų elektroninių cigarečių, iš kart renkantis tik iš naujų bei džiaugiantis dažniausiai išties aukšta jų kokybe.Parašykite komentarą