Kaip veikia limfodrenažinis masažas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Tiems, kurie nėra girdėję apie tai, kas yra limfodrenažinis masažas, verta užsiminti, jog tai yra masažo terapijos forma, kuri palengvina limfos tekėjimą ir drenažą. Limfa yra skystis, kuris ypač svarbus mūsų imunitetui. Jis padeda pašalinti kūne esančius toksinus ir virusus. Ši masažo forma dar kartais yra vadinama limfodrenažine terapija arba limfodrenažu. Limfa keliauja limfine sistema visu mūsų kūnu ir pakeliui pašalina į organizmą patekusius įvairius virusus.

Limfodrenažinis masažasKai limfa aptinka virusą ar toksinus, ji ima gaminti baltuosius kraujo kūnelius, kurie kovoja su patekusia infekcija. Bet jei žmogaus limfinė sistema yra užblokuota ar užteršta, organizmas nepajėgia kovoti su infekcija, nes priešingai nei kraujo apytakos sistema, limfinė sistema neturi centrinio stabilizatoriaus. Laimei, išeitis yra – jūs galite pasirinkti limfodrenažinio masažo terapiją, ir jūsų organizmo būklė pagerės. Šios masažo metodikos dėka sustiprėja žmogaus imuninė sistema, nes masažas padeda gerai išsivalyti limfinei sistemai.

Limfodrenažinis masažas taip pat padeda sumažinti prakaitavimą ir padeda geriau tekėti limfai. Kaip jau minėjome, šio masažo pagalba pašalinami toksinai ir kiti svetimkūniai, kurie patenka į žmogaus organizmą – visa tai vyksta skatinant skysčių, kurie yra atsakingi už toksinų išvarymą, gamybą ir cirkuliaciją. Kartu yra gaminami ir baltieji kraujo kūneliai, apsaugantys organizmą nuo infekcijų ir įvairių ligų. Be to, ne mažiau svarbus yra ir teigiamas limfodrenažinio masažo poveikis mūsų odai – jis pagerina odos ląstelių būklę, todėl oda atrodo sveika ir graži.

Be jokios, yra daugybė įvairių masažo rūšių, ir ne kiekviena iš jų gali būti jums tinkama, todėl visuomet rekomenduojama pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros ir masažo specialistais bei kartu su jais nuspręsti, ar jums tinka viena ar kita masažo rūšis. Norėdami sulaukti kuo geresnio teigiamo rezultato, jūs visuomet turėtumėte stiprinti savo kūną ir tinkamai juo rūpintis. Tai galite padaryti į savo kasdienę rutiną įtraukdami įvairius sportinius pratimus ir subalansuodami mitybą.

Bet kuriuo atveju, masažai turi teigiamą poveikį žmogaus organizmui. Tiesiog kiekvienas žmogus yra individualus ir turi skirtingas sveikatos problemas, kurioms taikomos procedūros taip pat turi būti skirtingos. Taigi, jei jūsų masažo specialistas teigia, kad limfodrenažinis masažas jūsų atveju jums tiks geriausiai, tuomet išbandykite jį ir, galime jus užtikrinti, kad tikrai liksite patenkinti nuostabiu rezultatu.


One Comment on “Kaip veikia limfodrenažinis masažas”

  1. limfodrenažas parašė:

    Tikrai puikiai veikia limfodrenažas. Ši masažo forma mano odai labai patinka.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *