Kaip išvengti kraustymosi „malonumų“ (II)?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pirmoje straipsnio dalyje pateikėme kelis patarimus, kaip kraustytis kuo efektyviau. Taigi reikėtų apsvarstyti, ar kraustysitės patys, ar samdysite perkraustymo įmones ar rinksitės dalines paslaugas, pavyzdžiui, nuomositės mikroautobusą arba pasitelksite kelis pagalbininkus. Kad kraustymasis netaptų varginantis, reikia apžiūrėti turimus daiktus ir nuspręsti, kurių atsisakyti, taip pat susidaryti preliminarų sąrašą, kokiu būdu kokie daiktai ir kaip bus pakuojami. Kas dar aktualu?

perkraustymo paslaugos

Įvertinkite turimų didelių baldų, daiktų dydį, durų pločius ir kt.

Jei pianiną į namus kadaise įnešėte lengvai, tai dar nereiškia, kad jį taip pat lengvai ir išnešite. Galbūt buvo keistos durys, pritaikant siauresnes, tad baldą išnešti pasirodys ne taip paprasta? Situacijos be išeities nėra, tačiau tam prireiks laiko – gali tekti arba naudoti kėlimo techniką, arba ardyti duris, tad tai geriau numatyti iš anksto. Gal prireiks specialios technikos, o gal meistrų pagalbos – apie tai nepagalvojus per vieną dieną galite ir nepersikraustyti. Nors perkraustymo paslaugos Vilniuje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste teikiamos ir savaitgalį, tačiau kraustymosi datą reikia suderinti iš anksto. Tai netrukus ir aptarsime.

Data ir aplinkybės: iš anksto numatykite, kada kraustysitės

Įvertinkite visus veiksnius ir pasirinkite tinkamiausią dieną kraustymuisi. Geriau kraustytis ne žiemą, bet pavasarį ar rudenį, šiltesniu oru. Pavyzdžiui, didelis šaltis kenkia ir kambarinėms gėlėms, ir baldams, ir muzikos instrumentams. Kraustytis reikėtų tada, kai naujosios patalpos visiškai įrengtos. Svarbu suplanuoti, kaip prie objektų privažiuoti kuo arčiau. Optimaliausias laikas kreiptis į įmonę, kurios pagrindinė veikla – kraustymo paslaugos, yra likus maždaug savaitei iki pervežimo darbų.

Tačiau labai daug ką lemia ir turimų daiktų kiekis. Pavyzdžiui, kelis baldus ir kelias dėžes daiktų turintis studentas į perkraustymo įmonę gali kreiptis ir iš vakaro, tuo tarpu didelė, daug įrangos turinti įmonė paslaugas turėtų užsisakyti iki kraustymosi likus bent 2 savaitėms, geriausia – ir dar anksčiau. Beje, įmonės, teikiančios perkraustymo paslaugas, jas įkainoja valandiniu tarifu, tad smulkius darbelius, pavyzdžiui, smulkių suvenyrų pakavimą, galima patiems nudirbti iš anksto – sutaupysite laiko ir pinigų.Parašykite komentarą