KADA PRIREIKIA ĮRIŠIMO APARATO?

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Įrišimo aparatai yra reikalingi tada, kai darbe dažnai arba nuolat tenka įrišti dokumentus. Todėl šios prekės tikrai negalima pavadinti kasdienine. Jei perkate tokį aparatą, atkreipkite dėmesį į tai, kad su juo būtų paprasta ir patogu dirbti. Jei tinkamai pasirinksite šį įrenginį, tai akivaizdžiai palengvinsite jūsų laukiantį darbo procesą.

Į ką pirmiausiai reikia atkreipti dėmesį perkant įrišimo aparatą?

Kaip teigia įrišimo specialistai, pirmiausiai reikia atkreipti dėmesį į tai, iš ko yra pagamintas patsai aparato rėmas. Laimėsite, jei pasirinksite tokį aparatą, kurio korpusas bus suformuotas iš pačios aukščiausios kokybės plastiko, nes toks įrenginys bus lengvas ir patogus dirbti. Kaip mano ekspertai, toks aparatas gana ilgai ir patikimai gali ištarnauti. Po to verta pasidomėti, koks yra šio aparato galingumas. Kuo daugiau dokumentų per mėnesį jums reikia įrišti, tuo didesnio galingumo aparatas yra reikalingesnis. Be to, reikia žinoti, jog įrišimo aparatai būna trijų tipų – spiraliniai, terminiai ir kanaliniai. Ir kiekvienas iš jų pasižymi išskirtinėmis savybėmis.

Kuo pasižymi spiraliniai aparatai?

Spiraliniai aparatai dokumentus riša plastikinėmis arba metalinėmis spiralėmis. Šiuo metu populiariausi yra tie aparatai, kurie naudoja plastiko spirales, nes jos yra labai patvarios ir žymiai lengvesnės už metalines spirales. Be to jomis surišti dokumentai atrodo estetiškiau. Kita vertus, šis aparatas, prieš įverdamas į dokumentus spiralę, juose išmuša skylutes, todėl jei dažnai toks dokumentas bus vartomas, jis gali greitai plyšti. Bet jeigu dokumento ilgaamžiškumas nėra svarbus, tada tinka ir spiralinis jo įrišimas.

Kaip veikia terminiai ir kanaliniai dokumentų įrišimo aparatai?

Jeigu dokumentų įrišimui naudojamas terminis įrišimo aparatas, tai reiškia, kad šie bus klijuojami kaip ir knyga. Aišku, toks įrišimas yra tvirtesnis ir ištarnauja ilgesnį laiką. Šiuo būdu įrišti dokumentai vartosi lengvai. O kanalinis dokumentų įrišimo aparatas itin tinka tada, kai rišami senų, archyvinių dokumentų lapai, kurie gali būti susilankstę arba užsirietusiais kampais. Tada lapų nereikia smarkiai sulyginti, gana ir to, kad juos sudėsite į kanalinį viršelį ir suspausite metaline rankena. Tačiau vis dėlto įrišimo aparatai su plastikinėmis spiralėmis yra patys paklausiausi, tad praktiški vartotojai juos ir renkasi.

Kur geriausia pirkti dokumentų įrišimo aparatus?

Jei jūsų biurui reikia dokumentų įrišimo aparato, nedvejodami pirkite jį internetu virtualioje kanceliarinių prekių parduotuvėje, nes taip pirkdami ne tik sutaupysite savo brangų laiką, bet ir pinigus. Be to, pirkinys po apmokėjimo per siuntų tarnybą iškeliaus tiesiai pas jus, jūsų nurodytu adresu.