Kada jums padės vertimų biuras?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Vertimų biuro paslaugomis Lietuvoje naudojasi daug kas, nes tenka pripažinti, kad ne visų žmonių užsienio kalbų žinios yra itin geros, tuo labiau, kad ir oficialių dokumentų vertimas turi būti patvirtintas specialiais antspaudais, todėl tokius darbus geriausia yra patikėti tik profesionalams. Kiekvienas žmogus gali pasinaudoti šiomis paslaugomis, todėl galime vaizdžiai nupasakoti, kada vertimų biuras turėtų sulaukti jūsų dėmesio.

  • Finansiniai dokumentai turi būti išversti tinkamai. Verslo srityje nemažai bendrovių sudarinėja įvairius pirkimo – pardavimo sandorius, todėl įprasta, kad kiekviena tokia sutartis turi būti sudaryta abiems šalims suprantama kalba. Tai reiškia, kad nemažai tokių sandorių yra sudaromi būtent anglų kalba t.y. sutartys paruošiamos būtent šia kalba, o jeigu jos prireikia gimtąją – tada kreipiamasi į vertimų biurą, kad šis imtųsi darbo ir viską detaliai išvertęs, patvirtintu savo antspaudu kitos kalbos kopiją. Tokiais atvejai, kiekviena šalis turi sutartį anglų kalba, o norint mokėti mokesčius, jie ją gali išsiversti į savo gimtąją kalbą, nes ko gero to reikalauja kiekvienos šalies mokesčių inspekcija.
  • Gautas laiškas iš užsienio valstybės neretai kelia nemalonumų tiems, kurie nemoka tam tikros kalbos. Būtent su tokiu laišku, jūs galite kreiptis į vertimų biurą ir jis išvers visą tame laiške pateiktą informaciją. Svarbu pabrėžti, kad nekalbame vien tik apie anglų kalbą – Lietuvoje yra daugybė vertimų biurų, kurie įvairius tekstus verčia ir visai kitomis kalbomis. Tas pats galioja kai į tą laišką tenka atsakyti – nenorėdami gaišinti laiško siuntėjo, jam atsakymas gali būti nusiųstas ta pačia kalba ir vėl gi – jums padės vertimo biurų atstovai.
  • Prekių pirkimo bei pardavimo sandoriai tarp užsienio piliečių yra tokie dažni, kad ir čia neretai yra neapsieinama be vertėjų pagalbos. Į vertimų biurą galite kreiptis ir tais atvejais, jeigu kažkokioje el. parduotuvėje matote pateiktas pirkimo bei prekių pristatymo sąlygas. Vertėjai gali išversti visą tai į lietuvių kalbą, o tai iš tiesų naudinga, nes išvengsite galimų nesusipratimų.
  • Į vertimų biurą galite kreiptis net ir su specifiniais norais – jeigu turite parašyti kažkokį diplominį darbą kita kalba, tai ir šuo atveju profesionalus vertėjas gali jums padėti.

Vertimo biurų paslaugos yra įkainojamos pagal atskirus kriterijus, tad pirmiausia reikėtų žinoti, koks yra vertimo pobūdis – sutartys ir kiti finansiniai dokumentai gali būti verčiami už didesnį įkainį negu tie tekstai, kurie yra skirti ne sandoriams sudaryti.Parašykite komentarą