Ilgas sijonas: pasirinkimo galimybės ir derinimo subtilybės

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Daugybę metų svarbiausias moters aprangos akcentas buvo ilgi sijonai. Prabėgus keliems šimtmečiams ilgų sijonų mada vis dar pilna gyvybės. Šiandien žemę siekiančius sijonus siūlo beveik visi mados namai, todėl galite rinktis iš itin plataus asortimento. Jei ieškote išskirtinio gaminio, nepamirškite, kad šiandien rūbai internetu geba atitikti net ir išrankiausios klientės poreikius. Be to, internetinėse parduotuvėse siūloma apranga kainuoja kur kas mažiau nei specializuotų parduotuvių analogiška produkcija.

mados kandisIlgi sijonai tinka praktiškai bet kokio kūno sudėjimo moteriai. Tiesa, ilgų sijonų turėtų vengti žemesnio ūgio merginos. Jei nesate aukšta, bet vis tiek norite vilkėti ilgą sijoną, tuomet įsigykite patogius aukštakulnius. Optiškai aukštesnė atrodysite, jei pasirinksite palaidine su V formos iškirpte. Jei esate aukšta ir norite vizualiai sumažinti savo ūgį – ilgas sijonas yra puikus pasirinkimas. Žinoma, tokiu atveju reikėtų atsisakyti aukštakulnių ir rinktis batus žemu kulnu. Be to, atrodysite žemesnė, jei įsigysite šiek tiek pūstą ir horizontaliomis linijomis puoštą tamsesnį sijoną. Jei esate apkūnesnė, turėtumėte vengti klostuotų sijonų. Jei galite pasigirti lieknu kūno sudėjimu ir plokščiu pilvuku, tuomet drąsiai rinkitės paaukštinto liemens sijonus. Jei drovitės savo sėdimosios kūno dalies ar kojų, rinkitės laisvą ir kiek platesnį sijoną.

Prie ilgo sijono derinkite paprastus berankovius ir vienspalvius marškinėlius, kuriuos galite sukišti už sijono – tai jums suteiks elegancijos. Jei norite kiek laisvesnio stiliaus, marškinėlius šiek tiek ištraukite. Liauno liemens savininkės sijoną gali derinti su vienspalve pilvą apnuoginančia palaidine. Derindamos sijoną ir viršutinį apdarą visuomet vadovaukitės laiko patikrinta taisykle – pūstas sijonas tiks prie prigludusios palaidinės, o siauras sijonas – prie laisvesnio audinio. Jei sijonas yra vienspalvis, galite jį derinti su spalvingesniu ir kiek išraiškingesniu viršutiniu drabužiu, o jei sijonas margas, viršutinis apdaras turėtų būti beveik nepastebimas.

Prie ilgo sijono rinkitės didesnes rankines arba voko formos didesnę delninukę. Ieškodamos batų, visų pirma įvertinkite savo ūgį – žemesnėms merginoms tiks aukštakulniai, o aukštesnėms – žemo pado batai. Tiesa, daugelis stilistų tvirtina, kad ilgi sijonai privalo būti derinami prie žemų batų ir kitoks pasirinkimas yra nusižengimas madai. Nepamirškite, kad lygiapadžiai žemi bateliai turi ir didžiulį privalumą – tikimybę pargriūti ar susipainioti tarp sijonų klosčių jie sumažina iki minimumo. Jei vis dėlto nusprendėte ilgą sijoną derinti prie aukštakulnių, įsitikinkite, kad avint mylimus batus, sijonas bus tinkamo ilgio. Be to, sijonas ir batai privalo derėti tarpusavyje, todėl skirkite laiko drabužių paieškai. Rūbai internetu suteikia išskirtinai patogią galimybę per minimaliai trumpą laiką įvertinti milžinišką drabužių pasiūlą.Parašykite komentarą