Buhalterinė apskaita Klaipėdos mieste

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

gyventoju pajamu mokestis

Daugelis įmones turinčių asmenų nežino, kaip reikia tinkamai prižiūrėti buhalteriją ir kaip tvarkyti visus teisinius aktus, kad neiškiltų kokios nors problemos. Buhalterinė apskaita Kaune siekdama palengvinti verslą puoselėjančių žmonių gyvenimus – siūlo pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis, kadangi tai galimybė tinkamai susitvarkyti su visais finansais ir nenuskriausti nei savęs nei valstybės. Juk labai dažnai nežinojimas iškelia daug problemų, kurių sprendimai gali būti komplikuoti.

Buhalterinė apskaita Klaipėdoje teikia šias paslaugas:

  • Tvarkomi visi reikalingi dokumentai, kurie yra susiję su pirkimais ir pardavimais.
  • Tvarkomi visi reikalai, kurie yra susiję su bankais.
  • Tvarkomi visi priėmimo bei atleidimo iš darbo dokumentai…
  • Pildoma finansų knygą.
  • Skaičiuojamos pajamos, deklaruojamos ir stengiamasi susigrąžinti maksimaliai didžiausią sumą…

Paslaugų labai daug ir visos jos lemia, kad buhalterinė apskaita Klaipėda – rekomenduotina paslauga. Tiesa, ne tik tiems asmenims, kurie turi dideles įmones, tačiau tuo pačiu ir tiems, kurie vykdo individualią veiklą ar priklauso kokiai nors organizacijai. Paprasčiausiai tokios kompanijos suteikia paslaugas kur kas paprasčiau susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Juk net ir labai geras verslininkas negali tiksliai žinoti visų dalykų, ypač sudėtingų, kurie yra susiję su buhalterija ir mokesčių tvarkymu.

Siekiant, kad buhalterinė apskaita būtų atlikta kokybiškai – rekomenduojame atidžiai ieškoti specialisto, kuris siūlo savo paslaugas. Kuo daugiau laiko paieškoms skirsite, tuo geresnį variantą atrasti pavyks. Aišku, visada norisi kuo skubiau pasiekti tobulumą, tad tokiu atveju rekomenduojame ieškoti pagal šiuos kriterijus:

  1. Kiek pinigų galite skirti paslaugoms kiekvieną mėnesį?
  2. Kaip dažnai jums reikės šio tipo paslaugas siūlančių asmenų?
  3. Kokia jūsų dabartinė finansinė ir buhalterinė situacija?
  4. Kokioms paslaugoms planuojate pasisamdyti žmogų?

Įmonės yra suinteresuotos patenkinti net ir pačių išrankiausių klientų poreikius, tad kreipkitės į jas ir jūsų norai bus patenkinti.

Gyventojų pajamų mokestis

1. Nuo 2016 m. sausio 1 d. gyventojų pajamų mokesčiu neapmokestinamų pajamų iš finansinių priemonių (akcijų, obligacijų, investicinių fondų vienetų ir kt.) pardavimo ir palūkanų už ne nuosavybės vertybinius popierius ir indėlius riba nuo 3.000 Eur mažėja iki 500 Eur. Šis pakeitimas padidins smulkiųjų investuotojų mokesčių naštą.

Tobulumas visai šalia – pasinaudokite juo.Parašykite komentarą