Apie baldus

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

baldai lovaPersikėlus į naują būstą ar siekiant savo esamą paversti jaukesniu, atnaujinti, vien remonto neužtenka, čia reikalingi ir nauji baldai, ant kurių sėdėsite, miegosite, ruošite valgyti ir kuriuose laikysite didžiąją dalį savo daiktų, rūbų.

Dažniausiai baldai perkami nauji ir tik kai kuriais atvejais ieškoma naudotų, tačiau neretai pamačius šiuo metu siūlomas baldų kainas net nebesinori ieškoti naudotų baldų, kurie ne tik gali turėti nelabai išvaizdžių naudojimo požymių, bet ir būna prisigėrę svetimo būsto kvapo, ne visuomet tinkamai funkcionuoja (ypač tie baldai, kuriuose yra stalčiai, slankiojančios sistemos ar kiti sudėtingesni mechanizmai).

Jeigu ieškote nelabai brangių baldų – Jums geriausiai tiks tie, kurie yra pagaminti pagal šabloną, masinėje gamyboje, kadangi baldai, kurie gaminami pagal užsakymą iš Jūsų pateiktų ar kartu su dizaineriu daromų brėžinių, yra brangesni, atima daugiau laiko, reikalauja papildomų išlaidų (matavimui, dizainerio paslaugoms, gamybos įrenginių perprogramavimui).

Bene brangiausiai atsieina virtuvės bei minkštieji baldai (svetainės komplektai). Tačiau jei norite įmantrios rūbų spintos, kurioje būtų panaudos naujausios ir kokybiškiausios krepšių technologijos, nuleidžiamos automatizuotos kabyklos ir kiti privalumai – spintos kaina taip pat gerokai šoktels ir gali siekti netgi tiek pat, kiek ir atsiėjo virtuvės baldai.

Žvelgiant į kokybę reikėtų įvertinti tai, kad baldai turi tarnauti gerokai ilgiau nei galvojant apie techniką. Juk nesinorės kas keletą metų daryti remonto ir vis keisti baldus naujais. Tai ir papildomos laiko išlaidos, ir nemaži finansiniai rūpesčiai, todėl geriau vieną kartą sumokėti daugiau už gerą kokybę nei mokėti po mažiau kelis kartus.

Nors jau kurį laiką didelę rinkos dalį apėmusi prekyba baldais internetu, vis dar nemažai žmonių nori paliesti, iš arti ir gyvai pamatyti savo perkamus baldus. Toks poreikis dažniausiai išlikęs konservatyvesniems žmonėms, tačiau neturėtų būti smerktinas – gyvai lengviau įsitikinti prekių kokybe, patogumu, funkcionalumu. Tiems, kurie neturi laiko važinėti po parduotuves ir nori įsigyti baldus pigiau – internete parduodami baldai yra lyg išsigelbėjimas, tačiau jei planuojate atnaujinti savo būstą ir svajojate apie naujus išskirtinius ir gražius baldus – apsilankykite kartas nuo karto vykstančiose baldų parodose, kur galbūt savo būsimų baldų ir nepirksite, bet bent jau susidarysite viziją ir pasisemsite idėjų.

Užsakomi baldai, lyginant prieš šabloninius yra geri tuo, kad tinka ir į tuos būstus, kurie nėra standartinio išplanavimo, pavyzdžiui, naujos statybos butai, individualūs namai, kotedžai. Užsakant baldus nereiks sukti galvos dėl likusių nepanaudojamų 5 ar 10 centimetrų tarp baldų ir sienos, galėsite suplanuoti viską taip, kad galėtumėte paslėpti rakandus, drabužius, nereiktų naudoti sandėliuko ar nereiktų perkrauti balkono, kuris daug mieliau būtų naudojamas rytinei kavai gerti, o ne sandėliuoti kambariuose netilpusiems daiktams.

Šiuolaikiniai baldai yra gaminami taip, kad nekeltų jokių papildomų rūpesčių, tarnautų pakankamai ilgai ir derėtų prie Jūsų interjero. Viskas ko reikia Jums – išsirinkti tinkamiausią baldų pasiūlymą, įvertinti spalvas, raštą ir naudojamas medžiagas, kurios, kaip žinia, taip pat turi derėti prie viso buto įrengimo.

Išsirinkę tinkamus baldus tikrai neturėtumėte gailėtis, todėl netaupykite savo laiko be reikalo, netingėkite pasidomėti apie juos daugiau, palyginti, įvertinti ir baldai Jus džiugins bent jau tiek, kiek Jums norėsis, neatsibos ar dėl kokių nors kitų priežasčių nenuspręsite jų pakeisti kitais, naujesniais, modernesniais ar labiau pritaikytais Jūsų šeimai, pavyzdžiui po jos pagausėjimo ar užaugus Jūsų atžaloms, pasikeitus jų poreikiams.Parašykite komentarą