7 geriausi nešiojamų kompiuterių gamintojai

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Renkantis naują kompiuterį dėmesys dažnai krypsta būtent į jo gamintoją. Jei pasirenkamas patikimas prekinis ženklas, galima būti užtikrintiems, kad kompiuteris tarnaus tikrai ilgus metus. Šioje svetainėje rasite tikrai nemažą kompiuterių pasirinkimą, o atsižvelgę į tai, kokie gamintojai yra sulaukę pačių palankiausių įvertinimų, priimti tam tikrus sprendimus galėsite gerokai paprasčiau.

Apple

Apple – tai vienas žinomiausių kompiuterių gamintojų, kuris džiugina apgalvoto dizaino gaminiais bei inovatyviomis technologijomis. Apple kompiuteriai išsiskiria dideliu našumu, ilgaamžiškumu ir funkcionalumu, tad nieko keisto, kad jie yra tokie populiarūs ne vien tik Amerikoje, bet taip pat ir už jos ribų. Vis dėlto, kartais nuo minties įsigyti Apple kompiuterį sustabdo kaina, kuri yra ganėtinai aukšta.

Lenovo

Lenovo kompiuteriai yra ganėtinai nebrangūs, tačiau džiuginantys funkcionalumu ir gera kokybe. Lenovo kompiuterių pasirinkimas yra pakankamai platus, todėl kiekvienas gali išsirinkti tokį, kuris geriausiai pateisintų individualius poreikius: šio gamintojo kompiuteriai gali būti naudojami ir darbui įvairiomis programomis, ir laisvalaikiui.

HP

HP kompiuteriai taip pat yra vertinami labai palankiai. Šio gamintojo įrenginių pasirinkimas yra labai platus, todėl vartotojai gali išsirinkti tokius gaminius, kurie geriausiai atitiktų individualius poreikius bei finansines galimybes. Taip pat džiugina ir tai, kad HP kompiuterių konstrukcija yra labai tvirta, todėl šio prekinio ženklo gaminiai yra patvarūs ir ilgaamžiai.

MSI

MSI nešiojami kompiuteriai sulaukia itin didelio žaidimų entuziastų susidomėjimo. Šio prekinio ženklo kompiuteriai išsiskiria puikia vaizdo ir garso kokybe, patikimumu, ilgaamžiškumu, ir t.t. Įdiegtos moderniausios technologijos užtikrina dar malonesnę patirtį žaidžiant kompiuterinius žaidimus ar dirbant su tam tikromis grafikos programomis.

ASUS

ASUS kompiuteriai pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Šio prekinio ženklo kompiuterių pasirinkimas yra labai platus, ASUS kompiuteriai išsiskiria patraukliu apgalvotu dizainu, patvarumu ir ilgaamžiškumu, ir, žinoma, funkcionalumu. Šio gamintojo kompiuteriai neretai yra pasirenkami ne tik laisvalaikiui, bet taip pat ir darbui: iš plataus šio gamintojo siūlomų įrenginių asortimento tikrai galima išsirinkti tokį, kuris atitiktų konkretaus vartotojo poreikius.

DELL

Viena svarbiausių DELL firmos kompiuterių stiprybių – ilgaamžiškumas. Dauguma vartotojų teigia, kad šio gamintojo kompiuteriu naudojamasi ilgus metus, ir per šį laiką nė karto nėra prireikę remonto. DELL kompiuteriai džiugina patogia klaviatūra, patvariu korpusu, dideliu našumu, puikia vaizdo kokybe, ir, žinoma, naujausiomis technologijomis, kurios yra svarbios daugumai šiuolaikinių vartotojų. Nors DELL kompiuterių kaina yra kiek aukštesnė nei kai kurių kitų prekinių ženklų, tačiau šio gamintojo įrenginiu naudositės tikrai ilgą laiką.

ACER

ACER kompiuteriai yra ganėtinai nebrangūs, o šio gamintojo įrenginių pasirinkimas yra tikrai labai didelis. Vartotojai turi galimybę rinktis kompaktiškus, itin plonus ir lengvus nešiojamus kompiuterius, kuriuos patogu pasiimti į darbą ar į sodybą. ACER kompiuterių techninės charakteristikos gali labai skirtis, todėl būtina atsižvelgti į tai, ar įrenginys bus pakankamai našus ir atitiks jūsų svarbiausius poreikius.

Jei jums būtų sudėtinga apsispręsti dėl tinkamiausio gamintojo pasirinkimo, tiesiog pasitarkite su kompiuteriais prekiaujančiais konsultantais, kurie tikrai nepagailės patarimų, ir įvertinę jūsų svarbiausius poreikius galės rekomenduoti tinkamiausią įrenginį.