Kaip išsirinkti geriausią begrūdį katėms skirtą pašarą?

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Specializuotose gyvūnų prekių parduotuvėse galime rasti tikrai nemažą siūlomo kačių pašaro pasirinkimą, todėl gana dažnai pasvarstoma, kuris jų galėtų būti pačiu geriausiu pasirinkimu. Begrūdis kačių maistas yra skirtingų rūšių, todėl išrinkti geriausią pašarą bus paprasčiau, jei vadovausitės žemiau pateiktais patarimais.

Pašaro sudėtis

Renkant tinkamiausią pašarą augintiniui visada yra svarbu atsižvelgti į jo sudėtį. Svarbu yra tai, kad pašaro ingredientai būtų kuo natūralesni, įsitikinkite, kad pašare yra pakankamai didelis kiekis mėsos, ir, žinoma, parinkite jūsų katei labiausiai patinkantį pašaro skonį. Vienos katės tiesiog dievina maistą su vištiena, kitos negali atsispirti antienai, dar kitos – lašišai, ir t.t.

Individualūs katės poreikiai

Atsižvelkite ir į tai, ar pašaras atitinka individualius jūsų augintinės poreikius. Vertėtų atsižvelgti į tai, kokio amžiaus katėms yra skirtas pašaras, ar pašaras pritaikytas sterilizuotoms katėms, ir t.t. Begrūdis maistas taip pat gali atlikti ir tam tikras papildomas funkcijas, pavyzdžiui, gerinti žarnyno veiklą.

Pašaro kaina

Begrūdžio katėms skirto pašaro kaina gali labai varijuoti, todėl naudinga iš anksto įsivertinti, kokią pinigų sumą galite skirti savo augintinės maistui. Jei pašarą pirksite internetu, tokiu atveju turėsite galimybę pasirinkti tam tikrą kainų intervalą, ir tai jums padės kur kas greičiau rasti jūsų lūkesčius atitinkantį maistą.

Jei nusprendėte pakeisti augintinio pašarą nauju, vertėtų nepamiršti, kad tą reikia daryti palengva, ir pirmas savaites maistą maišyti su įprastu katės pašaru.