Maudymosi kostiumėliai – kokį pasirinkti?

Maudymosi kostiumėliai svarbiausia kiekvienos šių laikų moters paplūdimio aprangos dalis. Turbūt kiekviena moteris nepaneigs, jog artėjant vasarai vis dažniau pradeda galvoti apie naują maudymuką vasaros sezonui, kaip išsiskirti iš kitų merginų ir atrodyti seksualiai, bei atkreipti vyrų ir kitų merginų dėmesį. Maudymosi kostiumėlių istorija mena ne vieną šimtmetį. Paplūdimio apranga laikas nuo laiko keitėsi panašiai kaip ir kitų drabužių – dengdavo vis mažiau kūno, taip tapdami vis patogesni ir patrauklesni. Na, bet dabar ne apie tai. Dabar aptarsime keletą maudymosi kostiumėlių ir vyriškų šortų tipų nenumaldomai artėjančiam vasaros sezonui. Juk pats laikas atsinaujinti savo spintą. Ar ne taip? O daugelyje parduotuvių vykstantis maudymosi kostiumėliai išpardavimas padės Jums kuo puikiausiai tai padaryti!

vientisas maudymosi kostiumėlisVientisi maudymosi kostiumėliai – labai patogūs ir tvarkingi maudymukai skirti moterims, kurios labiau mėgsta aktyvesnį pasiplaukiojimą ar sportinį plaukimą. Jie dažniausiai nebūna padengti įvairiais išskirtiniais raštais ar papuošimais, tačiau suderintos spalvų gamos, komfortas ir paprastumas leis jaustis patogiai ir patraukliai. Kaip byloja paskutinių metų maudymosi kostiumėlių tendencijos, būtent šie maudymukai kuo toliau, tuo labiau atsikovoja kadaise savo turėtas pozicijas ir tvirtai grįžta į madą. Taip naikindami nuo seno nusistovėjųsį stereotipą, jog vientisi maudymosi kostiumėliai skirti tik didesnį svorį turinčioms moterims. Todėl galime spėti, jog ateinančiais metais jie turės dar tvirtesnes pozicijas paplūdimio aprangos nišoje.

dvieju-daliu-maudymosi-kostiumelisDviejų dalių maudymosi kostiumėliai – ypač seksualūs maudymukai skirti paryškinti iškilias kūno formas, pasiekti didesnio saulės įdegio ar tiesiog patraukti daugiau vyrų akių dėmesio. Nepaslaptis, jog šiai dienai šiuos maudymosi kostiumėlius mėgsta didžioji dalis moterų. Juk kiekviena moteris nori atkreipti į save dėmesį pasipuošusi dailiu, įvairių raštų ir spalvų maudymosi kostiumėliu, kuris paryškintų moters dailiasias vietas. Kaip neprašauti renkantis dviejų dalių maudymosi kostiumėlį ateinančiam vasaros sezonui? Pirmiausia reiktų atkreipt dėmesį į dominuosiančias spalvas. Geriausia maudymuką rinktis iš juodos ir baltos spalvos derinio, kurie skirti labiau elegantiškom, tvirtom ir savimi pasitikinčiom klasikinio stiliaus moterims. Artėjantį sezoną turėtų dominuoti ir ryškiaspalviai kostiumėliai, puikiai padėsiantys atkreipti į save dėmesį. Neprašausite ir pasirinkę maudymukus papuoštus įvairiais džiunglių raštais, kurie pridės vasariško laisvumo pojūtį.

Tačiau geriausia savo spintoje turėti keletą maudymosi kostiumėlių – dviejų dalių ir vientisą maudymuką. Taip neprašausite jei tektų aktyviau paplaukioti ežere, baseine ar tiesiog norint atrodyti seksualiau paplūdimyje gaudant saulės spindulius ir traukiant vyrų akis.

Taip pat siūlome paskaityti keletą patarimų kokį maudymosi kostiumėlį rinktis įvairių kuno formų moterims. Patarimus galite rasti čia.