Kaip tinkamai supakuoti siuntas?

Artėja Kalėdų metas, kuomet sveikinsime vieni kitus. O dabar daugelis mūsų yra išsibarstę po įvairias pasaulio vietas, mums prireiks siųsti siuntas. Kaip kitaip mes įteiksime dovanas?

Jeigu ruošiatės siustis siuntą, šie patarimai bus kaip tik jums. Jei norime, kad siuntos pasiektų adresatą  tokios kokias išsiuntėme turime žinoti keletą dalykų apie jų pakavimą. Siuntų bendrovių darbuotojai pastebi, kad daug siuntų ateina apgadintų tikri ne dėl darbuotojų kaltės, o dėl netinkamo jų įpakavimo. Dažnai mano, kad siuntos bendrovė turi saugiai pristatyti siuntą jos gavėjui. Tačiau reikia nepamiršti, kad tinkamai supakuoti turi siuntos siuntėjas. Jis atsakingas už ir už tai, kad siuntoje nebūtų draudžiamų daiktų. Bet apie draudžiamus daiktus šiek tiek vėliau dabar pabandykime aptarti kaip reikia supakuoti siuntas.

Dūžtančios siuntos pakavimas

Jei siuntos turinys yra neatsparus smūgiams, arba kitaip tariant ten yra tai kas gali sudūžti.  Pirmiausia reikia parinkti tinkamą pakuotę tokiam daiktui pakuotė. Pakuotė turi būti tvirta, pagaminta iš kietesnio kartono arb plona medinė dėžutė. Pakuotė turi atlaikyti svorį, nes atsiminkime, kad siuntos yra kraunamos viena ant kitos. Ertmės siuntoje turi būti kuo mažesnė, nes kitu atveju siuntoje esantis daiktas gali slidinėti, važinėti  ir t.t. jei jau suradote tinkamą pakuotę, tuomet reikia patį daiktą įpakuoti į puplastį ar kitą medžiagą, kuri apsaugo nuo smūgių. Galite panaudoti ir burbulinę plėvelę, tačiau jos nepagailėkite ir panaudokite šiek tiek daugiau. Likusias tuščias vietas užpildykite granulėmis arba galite prikimšti popieriumi.

Kaip sandariai uždaryti pakuotę?

Jei siuntą supakavote tinkamai, parinkote siuntos pakuotę, užpildėte ertmes, reikėtų sandariai uždaryti pačią siuntos dėžę, kad krovinys perkelinėjant siuntas neiškristų. Popierines dėžes geriausiai užklijuoti apjuosiant lipnia juosta. Lipni juosta turi būti klijuojant apjuosiant dėžę keletą kartų. Jei užklijuosite tik dėžės tik sujungimo vietas, lipini juosta gali atsiklijuoti. Taip pat kuo sandariau uždaryta siunta tuo didesnė apsauga nuo vagysčių. Jei dėžė apklijuota nedaug ,tuomet galima dėžę atidaryti ir vėl lengvai uždaryti, nepaliekant pastebimų žymių.