Faktai apie kontraceptines piliules

Kontraceptinės piliulės išsiskiria milžinišku populiarumu visame pasaulyje. Taip, ši kontraceptinė priemonė yra ganėtinai nepatogiai naudojama, kadangi reikia tiksliai laikytis nustatyto piliulių vartojimo grafiko, bet milžiniškas jų efektyvumas tai daugeliui moterų atperka. Tai nėra vieninteliai faktai, kuriuos rasite šiame straipsnyje – aptarsime dar bent keletą įdomybių apie kontraceptines piliules.

Kontraceptinės piliulės veikia stabdydamos ovuliaciją
Šis kontracepcijos būdas yra paremtas ovuliacijos stabdymu. Ovuliacija – tai procesas, kai kiaušinėlis yra išskiriamas į moters gimdą, o jį apvaisinus vyriškam spermatozoidui, moteris tampa nėščia. Yra kontracepcijos būdų, kurie stabdo spermatozoido patekimą, kai tuo tarpu šis darbą atlieką iš kitos pusės – jis stabdo kiaušinėlio išskyrimą, o net ir jį išskyrus neleidžia jam išlaikyti stabilumo, taip pat tirština ir gimdos gleives, kas iki minimumo sumažina moters apvaisinimo riziką.

Kontraceptinės piliulės – viena iš efektyviausių kontracepcijos priemonių
Kaip jau ir minėjome – kontraceptinės piliulės yra viena iš efektyviausių kontracepcijos priemonių, bet visi šie žodžiai būtų nieko verti, jei jų nepagrįstume statistika. Reali situacija yra išties džiuginanti – statistika rodo, jog jei kontraceptinės piliulės yra vartojamos tinkamai, jų efektyvumas siekia net 99 procentus atvejų, kas leidžia įvardinti šią kontraceptinę priemonę kaip vieną iš efektyviausių. Vis dėlto, norint džiaugtis šiuo išties dideliu efektyvumu, tenka susidurti su nedidele problema – preciziškai laikytis nurodymų naudojant kontraceptines piliules yra ne tik patartina, bet ir griežtai privaloma, kadangi jei tai nebus daroma, potencialus šios kontraceptinės priemonės efektyvumas gali sumažėti kone per pus – tuomet ko kaltinti dėl neplanuoto apvaisinimo tikrai nebebus.


Prezervatyvai reikalingi kiekvienai porai

Šiais laikais, kai lytiniai santykiai yra tapę neatsiejama kiekvienos poros veikla, prezervatyvai yra tapę viena populiariausių prekių šiuolaikinėje rinkoje. Todėl mūsų dienomis galima rasti įvairiausių rūšių ir firmų apsaugos priemonių, kurios ne tik apsaugos kiekvieną porą nuo nepageidajamo nėštumo ar lytiniu keliu plintančių ligų, bet ir padės neprarasti malonumo, todėl teigti, jog net ir dabar prezervatyvai mažina lytinių santykiu metu patiriamą malonumą, būtų neteisinga. Tačiau nepaisant to, daugelis porų vistiek renkasi nesaugų seksą arba moterys pasirenka naudoti kontraceptines piliukes, žiedus ar spirales, daugiau besirūpindamos apsisaugoti nuo galimo šeimos pagausėjimo nei nuo lytinių ligų, tačiau toks požiūris nėra tinkamas. Kad ir kaip pasitikėtumėte savo partneriu, nereikia pamiršti, jog jis ar ji iki jūsų santykių taip pat yra turėjęs ir kitų, todėl tik pasidarę daugybę tyrimų galite būti tikri, jog jūsų seksas net vengiant prezervatyvų gali būti saugus.

Tačiau kam vargintis, jei prezervatyvai yra paprasčiausias šios problemos sprendimas ir juos naudodami galėsite būti tikri, jog apsaugosite save ir savo partnerį nuo visų nepageidaujamų lytiniu keliu plintančių ligų ir galimo nėštumo. Šiais laikais prezervatyvai suteikia devyniasdešimt aštuonių procentų apsaugą nuo visų vengtinų bėdų ir yra gaminami taip, jog padėtų jums patirti kuo didesnį malonumą. Žinoma, dažnas pirkėjas nusivilia šių apsaugos priemonių pasirinkimu nuėjęs net ir į didžiausią prekybos centrą. Prekybos centruose yra siūlomi vos kelių firmų prezervatyvai ir tai kai kurių firmų prezervatyvų kokybė nėra pati geriausia, ypač jei jų gaminami prezervatyvai kainuoja pigiau nei kitų firmų. Tačiau nereikia nusivilti ir nuspręsti išvis apsieiti be prezervatyvų, šiai problemai yra labai paprasta išeitis, kuri padės ne tik rasti didesnį prezervatyvų pasirinkimą, bet ir sutaupyti pinigų. Ši išeitis, tai prezervatyvai internetu. Internetinėse prezervatyvų krautuvėse yra siūlomi įvairiausių firmų, dydžių ir formų prezervatyvai žemesnėmis nei prekybos centruose kainomis, todėl juos internete išsirinkti galės net ir pačios reikliausios formos. Taigi, jei parduotuvėse nerandate jum tinkamų prezervatyvų, prezervatyvai internetu yra iš tiesų puiki ir pigi išeitis.