Pokerio kambarių apžvalga: ką reikia žinoti naujokams?

Kiekvienas besidominti pokerio žaidimu turėtų pirmiausia išsirinkti geriausią virtualų kambarį ir tik tada nagrinėti įvairiausias strategijas, kuriomis būtų galima laimėti pinigų. Be abejo – šis žaidimas yra aktualus daugumai lietuvių, tačiau tai neneigia fakto, kad pokerio kambariai turėtų būti pasirenkami atsakingai, nes ko gero žinote, kad yra tokių, kurie tiesiog dar nėra patikrinti tam tikrų institucijų, o tai reiškia, kad juose galite likti apgauti ir pačių savininkų  – yra tokių kambarių, kuriuose tiesiog yra apgaudinėjami žmonės, kuriems yra išmaišomos blogos kortos arba žaidžiant kažkas mato jas. Tokiais atvejais jums padės pokerio kambarių apžvalga, nes iš viešai prieinamų publikacijų galite surasti patikimus pokerio kambarius, kuriuose žaisti nebus baisu.

Pirmiausia, reikėtų apžvelgti visus straipsnius, kurie yra susiję su sukčiavimu – jūs galbūt pamanysite, jog visada sukčiauja tik kambarių steigėjai, tačiau yra daug neviešinamų įvykių, kai sukčiavimu užsiima ir žaidėjai. Tiksliau pasakius, jie dažniausiai būna programuotojai, kurie atradę tam tikras saugumo spragas, gali sukurti specialias programas, kurios padės pamatyti priešininko kortas. Tai yra dažniausiai pasitaikanti suktybė, tačiau retai kada yra apie tai kalbama viešai. Geriausia yra rinktis saugiausius kambarius, o juos dažniausiai reklamuoja visur kur tik įmanoma. Iš viešai prieinamų apžvalgų, galime matyti, kad populiariausia, bei saugiausia pokerio platforma pasaulyje yra laikoma būtent „PokerStars“. Ne paslaptis, kad šis pokerio kambarys yra populiariausias ir tarp lietuvių.

Kas liečia kitus niuansus, tai pastebima, kad nemažai pradedančiųjų apie virtualius pokerio kambarius susidaro itin klaidingą nuomonę. Žinoma, prieš tai jie pabando patys pažaisti ir pralaimėjus teigia, kad kambarys yra nepatikimas, nes dalina prastas kortas. Taip tikrai nėra. Paprasčiausiai, jeigu esate naujokas, tai faktas, kad priešininkai dažniausiai blefavo – manote, kad jiems blogų kortų niekada nebuvo? Labiau patyrę pokerio žaidėjai žino, kad agresyvus žaidimas visada pasiteisina prieš naujokus, todėl, tai yra tiesiog mitas – žymiausi pokerio kambariai visada kortas dalis atsitiktine tvarka.

Kalbant apie pokerio kambarių pasirinkimą, tai šiuo metu jų yra daug ir atsirinkti kuris būtų patraukliausias – išties sunku. Geriausia yra tiesiog pasinaudoti įvairiais tinklaraščiais internete – jie rengia apžvalgas ir pataria ką rinkti būtų geriausia.