Logistikos paslaugos – krovinių pervežimas

Šiandieniniame mūsų pasaulyje prekyba tiesiog verda. Prekiaujame tarp šalių, taip pat kiekvienos šalies viduje, tarp konkrečių regionų. Visam tam reikia prekes pristatyti iš taško A į tašką B, kitaip tariant vyksta krovinių pervežimas.

Turbūt ne naujiena, kad kiekvienas paslaugos, produkto teikėjas savo prekę nori pristatyti saugiai ir tokią, kokią jis pakrovė kelionės pradžios taške. Taip pat visiems žinoma, kad niekas nenori išlaidauti ir už bet kokias paslaugas, susijusias su savo prekės pardavimu, mokėti daug ar tiesiog brangiai. Tai visiškai suprantama kiekvienam verslo pasaulio dalyviui. Dažnai už tą pačią kainą norima krovinį pristatyti ne tik saugiai, tačiau ir kuo greičiau. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog tai nelabai įmanoma, tačiau šiame amžiuje – įmanoma viskas.

Krovinių pervežimas ir susijusi logistikos veikla yra išsiplėtojusi pakankamai plačiai, kad įvairūs logistikos paslaugų teikėjai galėtų pasiūlyti ypač konkurencingas krovinių pervežimas kainas. Dėl šios priežąsties, tai yra susidariusios konkurencijos, į mažąją pusę spaudžiama paslaugos kaina, laikas, o į didžiąją pusę keliama paslaugų kokybė, optimalaus pasirinkimo galimybė. Vieni vėžėjai optimaliausią variantą pasiūlys, jei Jūs norėsite pergabenti krovinį vienos valstybės viduje, o kiti geresnes sąlygas pasiūlys tada, jei krovinį vešite per visą plačiąją Europos Sąjungą. Tai priklauso nuo įvairių veiksnių.

Pervežant krovinius naudojama įvairi, dažniausiai skirtinga sunkioji ar vidutinė technika. Pavyzdžiui, jei norėsite pergabenti įprastinį produktą, tokį kaip kartonines dėžes ar plastikinius butelius, Jums pakaks standartinės tentinės priekabos ar puspriekabės. Jei norėsite pergabenti mažą produkto kiekį, tačiau kaip įmanoma greičiau – Jums puikiai pasitarnaus vikrūs ir greiti mikroautobusai. Jei prekiaujate biriais produktais, tokiais kaip žvyras, skalda, durpė, į pagalbą atskubės ne tokie vikrūs kaip mikroautobusai, tačiau talpūs ir dideli savivarčiai. O jei sumąstysite, jog savo jogurtą galėtumėte pardavinėti plačiojoje Rusijos rinkoje, tai Jums prireiks šaldytuvų, kurie skirti vien tik temperatūrinio režimo reikalaujančiai produkcijai.

Visa tai Jums gali suteikti UAB Timetas. Šios įmonės teikiamos paslaugos yra kokybiškos, teikiamos konkurencingomis rinkos kainomis. Teikiamos visos su logistika susijusios paslaugos. Platesnė informacija adresu timetas.lt.