Įmonių steigimas – prieinama svajonė

Daugelis žmonių svajoja apie darbą, kuris jam atneštų malonumą. Normalu, kad dirbimas kitam asmeniui nėra viena tų svajonių apie kurias galvojame nuo pat mažumės. Įdomiausia, kad patys sau verslo vietą susikurti gali beveik visi, tik reikia žinių, kurias kartais gauti gali būti ir ne taip paprasta. Įmonių steigimas Kaune – procesas, kuris yra apipintas pačiomis mažiausiomis smulkmenomis, kurios galiausiai veda link nuosavo verslo. Keisčiausia, kad vien skaityti neužtenka norint suvokti visą dokumentaciją, kurią reikės prieiti steigiant savo įmonę. Kokia patogiausia išeitis? Ogi įmonių steigimas Kaune, kurie teikia pačias profesionaliausias paslaugas už mažiausią kainą.

Atsiduokite į profesionalų rankas

Pagrindinė priežastis, kodėl verta pasisamdyti šio pobūdžio firmą, kadangi šio tipo asmenys puikiai žino, kokios smulkmenos galiausiai veda link norimo rezultato. Tai reiškia, kad jie moka dokumentų kalbą ir užpildyti visus reikiamus popierius jiems nebus sunku. Juolab, šiuo metu labai populiaru pasinaudoti internetine paslauga. Taigi, nereikia niekur eiti iš namų. Paprasčiausiai virtualiais būdais kontaktuojate su profesionalais ir laukite, kol jūsų idėja bus oficialiai įforminta. Patogu ir tai, kad dažniausiai įmonių steigimas Kaune pasirenkamas, kadangi profesionalai tuo pačiu gali padėti ir detaliai paaiškinti, kokiais žingsniais keliaujama link idėjos įgyvendinimo. Net rekomenduoti pastatus, kuriuos galima paversti konkrečios paskirties vietomis.

Kaip pasirinkti kompaniją?

Nenuostabu, kad dėl savo patrauklių pasiūlymų – vis daugiau žmonių, kurie nusprendė pradėti savo veiklą – pasinaudoja paslaugomis. To įtakoje įmonių steigimas Kaune tapo gana populiaria paslauga. Reiškia, jog klientas gali pasirinkti iš gana daug skirtingų variantų. Nusistatykite kriterijus, kuriais remiantis ieškosite kompanijos. Tai padeda kur kas labiau pagreitinti procesą:

  1. Kokią pinigų sumą galite sumokėti už paslaugas?
  2. Ar norite, kad vėliau konkreti kompanija tvarkytų iš jūsų įmonės buhalterinius reikalus?
  3. Ar pageidaujate, kad įmonių steigimas Kaune būtų atliekamas naudojantis virtualia erdve?

Kiekvienas žmogus žino savo specifinius kriterijus, kurie dažniausiai lemia, kad asmuo pasirenka vieną arba kitą variantą. Juk galima džiaugtis, kad egzistuojant pasirinkimams visada pavyks rasti tinkamiausią variantą. Palengvinkite savo gyvenimą su specialistais. Nes kodėl ne?


Įmonės steigimas – 7 patarimai, kaip viską pradėti teisingai

Steigiate savo įmonę? Paklausykite kitų žmonių patarimų iš karčios patirties – gal kažkas bus naudinga, galbūt kažko dar nebūsite girdėjęs. Pateiksime juos net septynis.

  1. Iš karto pradėkite savo verslą su individualia veikla. Kai kuriuose versluose yra ne pro šalį išbandyti save ir savo jėgas. Tam nebūtina steigti UAB, pakanka išsiimti individualios veiklos pažymą ir padirbėti kurį laiką su ja. Aišku, jei tai pavienis darbas. IV tinka elektroninei prekybai, praktiškai visiems amatams, konsultacijoms, kai kurioms gamybos sritims. Vėliau galėsite nuspręsti, kaip verslas turėtų vystytis.
  2. Įmonės steigimas prasideda nuo verslo formos pasirinkimo, o ne pavadinimo. Pirmiausia nuspręskite, kokia tai bus verslo forma – UAB, MB, IĮ ar VšĮ. Tai padės padaryti informacijos gausa internete.
  3. Konsultuokitės. Paskambinę bet kuriems įmonių steigėjams, gausite nemokamą konsultaciją, kurios metu galėsite pateikti norimus klausimus ir gauti atsakymus iš žmonių, kurie nesuinteresuoti nei padėti, nei pakenkti jūsų verslui.
  4. Pasidomėkite galimybe steigti įmonę nemokamai. Kol kas tai dar įmanoma, nes Ūkio ministerija dalina „ verslo krepšelius“, kurie apmoka steigėjams (tiesa, ne visiems, o tik tiems, kas dalyvauja šiose programose) steigimo išlaidas. Taip jums įmonės steigimas nieko nekainuoja, o steigėjas atlieka paslaugą motyvuotai, o ne kaip kokią labdarą.
  5. Pasigalvokite, kaip save pozicionuosite. Gal turėsite savo prekės ženklą. Tokiu atveju įmonės steigimas yra ilgesnis variantas pradėti verslą. Jei pavadinimas nesvarbus, galite tiesiog nusipirkti įmonę, nevykdžiusią jokios veiklos ir jau po poros dienų pradėti darbą.
  6. Įmonės pavadinimai turi būti sugalvoti keli. Ir lietuviški. Nevenkite originalių pavadinimų – taip galite atkreipti aplinkinių dėmesį. Svarbu juos susirašyti prioritetine tvarka. Jei pirmasis bus užimtas, antrasis greičiausiai bus laisvas, o trečiasis tai jau tikrai…
  7. Pasirūpinkite elektroniniu parašu. Jį išduoda mobilieji operatoriai ir kitos įstaigos, todėl iš anksto pasirūpinkite. Elektroninis parašas praves ne tik steigiant verslą, bet ir pasirašinėjant kitus dokumentus.

Patarimus žarstyti galime į kairę ir į dešinę, tačiau pateikėme čia tuos, kurių paprastai daugelis verslininkų viešai neaptarinėja. Įmonės steigimas bus sklandesnis, jei iš karto kreipsitės į profesionalus. Taip sutaupysite savo brangaus laiko ir nervų.