Kai norisi išlenkti porą alaus

Alaus degustacija

Alaus barai Vilniuje – pramogos sostinės gyventojams

Dažnai laisvu savo laiku norisi nuo visko pailsėti ir tiesiog atsipūsti. Visai gera idėja gali būti noras su draugų kompanija išlenkti porą bokalų alaus. Tačiau norint, kad šis laiko praleidimas būtų malonus reikia žinoti tam tinkams vietas – alaus barai Vilniuje gali būti labai skirtingi, nuo skirto nekokiai publikai iki puikiai tinkamo didžiausiems alaus gurmanams.

Alus dažniausiai sunkiai atsiejamas nuo užkandžių ir pramogų. O pramogos Vilniuje esančiuose alaus baruose tikrai vyksta! Štai vienur kviečiama pažaisti legendinio „Beer pongo“, kitur siūloma sudalyvauti karaoke vakaruose ar tiesiog padegustuoti skirtingų rūšių alaus. Taigi, kiekvienas žmogus gali rasti sau tinkamesnę pramogą alaus bare.

Nors kai kuriems atrodo, kad alaus barai tinka tik nuo alkoholinių gėrimų priklausomiems asmenims, iš tiesų didelė dalis aludžių išskirtinai traukia taikius ir kultūringus žmonės. Žinoma, tokie barai nė iš tolo neprilygsta pirmiesiems atvejams, o ir gėrimų kainos čia didesnės (atitinkamai galima tikėtis ir didesnės kokybės). Be viso to, tik aukštesnio lygio alaus baruose yra organizuojami renginiai, degustacijos ar kitos pramogos.

Labiausiai alaus barai Vilniuje paplitę senamiestyje, kas neturėtų stebinti pramogų sostinėje gerbėju – didžioji dalis linksmybių yra būtent šioje miesto dalyje, kuri gyva yra visą parą, ypač savaitgaliais. Gana didelis aludžių tankumas mieste suteikia galimybę nepasitenkinus vieno baro pasiūla ar organizuojamu renginiu pereiti į kitą barą ir taip, kol rasite Jums labiausiai patinkančią vietą pasisėdėjimui su draugais.

Alaus baruose susirinkusi publika dažniausiai gali mėgautis ne tik alumi su užkandžiais ir siūlomu vakaro renginiu, bet ir, esant norui, rimtai pavalgyti. Taigi, jei į sutartą susitikimą vėluojate ir iki to nespėjate pavalgyti – neteks gurkšnoti alaus tuščiu skrandžiu, nes virtuvės šefai Jus pavaišins skaniais vėlyvais pietumis ar vakariene.

Manote, kad alaus barai nėra pati geriausia vieta susitikti su draugais? Jei mėgstate alų, vertėtų pamėginti kada nueiti į vieną iš alaus barų Vilniuje, ypač, kai ten organizuojamos kokios nors pramogos, vyksta renginiai. Apie vykstančias pramogas Vilniaus alaus baruose laiku praneša DayOFF komanda.