Vestuvių automobiliai – ką rinktis?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Artėja vestuvės ir niekaip nesugalvojate kokį transportą naudoti keleivių vežimui? Nieko nenutuokiate apie tradicijas? Vestuvių automobiliai reikalauja išskirtinio dėmesio tiek jų pasirinkime tiek jų ir puošime. Visame pasaulyje vyrauja vis skirtingos tradicijos, todėl nuspręsti ką rinktis Lietuvoje švenčiant šią svarbią dieną tikrai labai sunku. Žinoma, kad pagal kitos šalies tradicijas ruošiantis šiai progai galima padaryti ir didžiulę klaidą, todėl būtina žinoti kas šiuo metu vyrauja mūsų šalies vestuvių tradicijose puošiant ir renkantis transportą.

Nuo senų laikų yra įprasta, jog automobiliai yra paruošiami tvarkingai t.y. jie blizga ir yra papuošti įvairiausiais aksesuarais. Tam, kad neprašautumėte pro šalį, turite žinoti, jog vestuvių automobiliai, kurie yra papuošti tradiciniais kaspinais, balionais ar gėlių puokštėmis, niekada nebus kažkas neįprasto jei švenčiama mūsų gimtinėje. Papuoškite automobilius su saiku, nes per didelis kiekis įvairių aksesuarų gali sugadinti bendrą vaizdą. Taip pat turite žinoti, jog puošiant automobilius, teks visas dekoracijas prie jų pritvirtinti atsakingai, nes juk nenorėtumėte vos tik nuvažiavus kelis metrus netekti visko ką uždėjote ant automobilio.

Populiariausi automobiliai vestuvėms Lietuvoje būna įvairūs, tačiau dažniausiai yra naudojami įprasti. Ne vienos vestuvės būna išskirtinės, todėl čia galima pamatyti ir vis kitokį automobilių pasirinkimą. Tarp populiarėjančių automobilių neretai galime pastebėti, jog yra nuomojami ir senoviniai automobiliai. Jie visam šventės įvaizdžiui prideda šiek tiek klasikinio įvaizdžio. Taip pat dažnai galime pastebėti, jog vestuvių automobiliai yra nauji, prabangūs, o juos dažnai renkasi jaunos ir entuziastingos poros.

Šiuo metu itin populiarėja limuzinų nuoma vestuvių proga. Tai yra išties geras pasirinkimas, nes tokiu atveju visi keleiviai gali būti vežami vienu automobiliu, o juk ir sakoma – kuo daugiau, tuo linksmiau! Šiuo metu limuzinų pasirinkimas Lietuvoje yra gana nemažas – dažniausiai vyrauja juodos arba baltos spalvos, o neretai galime matyti ir naudojamus „Hummer“ limuzinus.

Būtina žinoti tai, kad jeigu yra pasinaudojama automobilių nuomos paslaugomis, tai vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kokios markės automobiliai yra pasirenkami, o spalva taip pat svarbi. Jeigu yra galimybė – rinkitės vienos markės automobilius ir žinoma vienos spalvos, pavyzdžiui jaunųjų automobilis gali būti baltas, o visi kiti – juodos spalvos. Tokiu būdu suteiksite savo vestuvėms šiokį tokį išskirtinį dėmesį sau.

Vestuvių automobiliai turi būti išsirenkami atsakingai ir tik iš patikimų nuomos paslaugas teikiančių įmonių, nes juk nenorėtumėte, kad keliavimo metu sugedus transportui, pasikeistų visi planai, dėl kurių vestuvės taptų nebe tokios kokių tikėjotės.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *