Veido masažas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Veido masažas: grožio eliksyras masažuotojo rankose

Nori džiaugtis skaisčia ir lygia veido oda? Marš darytis veido masažo! Vis daugiau merginų supranta, jog veido masažas turi stulbinančią galią tam kaip atrodome ir nereikia toli ieškoti jaunystės eliksyro, užtenka rasti grožio saloną kuriame atliekamas veido masažas.

Kosmetologai skeptikams dažniausiai užduoda vieną paprastą klausimą: kaip manote kas atrodo gražiau – atsipalaidavęs žmogus ar įsitempęs, streso apimtas ir rūpesčio raukšlelių išvagotas veidas? Žinoma, atsipalaidavęs žmogus atrodo gražesnis, o tinkama veido priežiūra ir masažas leidžia leidžia tinkamai atsipalaiduoti, o speciali masažo technika išlygina veido odą, bent trumpam „nuglosto“ raukšles ir vėl sugražina jaunystę.

Ir iš tikrųjų, pagrindinis visų masažų tikslas yra pašalinti įtampą, padėti kūnui atsipalaiduoti, paskatinti kraujotaką ir atitraukti mintis nuo susikaupusių minčių. Stresas yra pagrindinė ligų ir negalavimų priežastis, kurios atsispindi veide, pavyzdžiui, aukštas kraujo spaudimas išplečia kapiliarus veido paviršiuje.

Veido masažas Vilniuje turi tris esmines funkcijas. Viena – atpalaiduoti veido raumenis, antra – stangrinti suglebusią veido odą, trečia – pašalinti nereikalingus skysčius keliančius patinimą. Reguliariai lankantis pas masažo specialistus galima pamiršti botokso ar haliurono injekcijas.

Šiuolaikiniame grožio salone ar grožio klinikose masažai atliekami rankomis arba aparatais(vakuuminis masažas). Tiek vieni, tiek kiti turi savo privalumų, tačiau esminis skirtumas, jog rankomis masažas yra saugesnis plonos ir jautrios odos savininkėms. Visgi neverta baimintis, jog vakuuminis masažas ištampys odą, taip nėra, nes masažo metu naudojami aliejai, kurie padaro odą elastinga, tad net masažas aparatais nėra grubesnis nei kas rytinis odos tepimas kremu.

Anot specialistų, tokios grožio paslaugos moterims turėtų tapti įprastu reiškiniu kaip manikiūras ar pedikiūras. Žinoma, vieno apsilankymo pas veido masažuotoją tikrai nepakaks, tačiau Kaip dažnai reikėtų lankytis pas masažuotoją yra individualu kiekvienam klientui. Paprastai, neturinčioms problemų su veido oda moterims ir merginoms virš 30 metų rekomenduojama apsilankyti bent kartą per mėnesį. Turint probleminę odą ar norint efektyvesnių rezultatų, masažą skirtingomis technikomis reikėtų kartoti bent 2-4 kartus per mėnesį ir taip darant ilgesnį masažo kursą su pertraukomis.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *