Tvarkingas manikiūras – patrauklios merginos ženklas

5.00 avg. rating (99% score) - 2 votes

manikiuras-sPažvelgus į merginos rankas galima suprasti ar ji savimi rūpinasi. Taip mano vyrai, įvardijantys rankas kaip vieną svarbiausių merginos kūno dalių. Todėl merginos stengiasi visuomet būti tvarkingais nagais, tačiau tai nėra paprasta užduotis. Prabangiuose grožio salonuose nuolat lankytis ne visoms pavyksta, tuo tarpu darantis manikiūrą namuose jis laiko labai neilgai. Visgi net ir čia yra gudrybių, kurias pasitelkus galima džiaugtis tvarkingu ir ilgalaikiu manikiūru už priimtiną kainą.

Vienas svarbiausių šių dienų atradimų merginų kosmetinėje – Seche Vite viršutinis nagų lako sluoksnis. Tai daugelio jau įvertinta, žurnalo InStyle rekomenduota prekė, kuri užtikrina geresnį manikiūrą. Top Coat viršutinis nagų lako sluoksnis pasižymi keliomis parankiomis savybėmis. Pirma, tai itin greitai džiūstantis lakas. Net jei prieš tai užtepti lako sluoksniai nenudžiuvo, užtepus Seche Vite Top Coat, užtenka vos 5 minučių ir jau galima lėkti į pasimatymą be baimės, jog lakas bus sugadintas. Antra, viršutinis lako sluoksnis sustiprina lako sluoksnius, neleidžia taip greitai nusitrinti, nutrupėti, nuskilinėti lakui. Taigi užbaigus manikiūrą su Seche Vite, galima juo džiaugtis daug ilgiau nei įprastai. Ir trečia, Seche Vite kaina iš ties nėra didelė, tačiau kokybė tarsi profesionalių priemonių, tad tai paranku visoms merginoms norinčioms tvarkingų nagų.

Norint išlaikyti manikiūrą kuo ilgiau tvarkingą, reikia atkreipti dėmesį į tai ką darai pasidarius manikiūrą. Net ir naudojant Seche Vite produkciją, reikėtų laikytis šių elementarių taisyklių. Pirma, nusilakavus nagus negalima dirbti namų ruošos darbų – plauti indus, grindis, skalbti bei mėgautis pirties ar karštos vonios malonumais. Karštis ir drėgmė veikia dar nespėjusį pilnai išdžiūti laką ir jį silpnina. Reikėtų lengvai perplanuoti dienotvarkę, tiesiog visus darbus, kurie kenkia nagams reikėtų perkelti prieš manikiūrą. Antra, viršutinis nagų lako sluoksnis gali būti užtepamas ir po dienos ar dviejų, kuomet jau matomi pirmieji požymiai, jog lakas gali pradėti trupėti. Papildomo sluoksnio užlakavimas leidžia prailginti manikiūro gyvavimo laiką dar bent dienai ar kelioms dienoms.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *