Suknelės internetu: ir pigu ir greita ir labai patogu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ar jau teko pastebėti, kad pastaruoju metu ėmė labai populiarėti internetinė prekyba? Lietuvoje vis daugiau žmonių renkasi prekes internetu, nes tai yra labai pigu. Internetu mes perkame daug ką: buitinę techniką, mobiliuosius telefonus, kompiuterius, tačiau dažniausiai – drabužius. Geriausia yra tai, kad drabužius galime užsisakyti ne tik iš lietuviškų parduotuvių, bet ir iš užsienio. Tereikia turėti gerą banko kortelę. Pirkdami internetu, pajaučiame, kad tai ne tik pigu, bet ir labai patogu:

• Nereikia eiti iš namų;
• Perkame kada tik norime (na, ir, žinoma, kai turime pinigų);
• Galime rinktis iš didesnės pasiūlos;
• Galime turėti vienetinius rūbų modelius, kurių nėra gimtojoje šalyje;
• Stipriai sutaupome.

Vienintelis trūkumas yra tai, kad kartais reikia ilgokai laukti prekės. Pasiseka, jei prekę gauname per maždaug 10 dienų. Tačiau, ką daryti, jei mūsų laukia kokia nors svarbi šventė, pavyzdžiui, draugės vestuvės, o išsvajota suknelė vėluoja daugiau nei kelias savaites? Kita dažna problema – tai, kad nusipirkta suknelė gali netikti Jums. Skirtingos firmos dažnai turi kitokias dydžių formules, todėl gali atsitikti taip, kad, jei įprastai nešiojate „M“ dydį, kažkurios firmos reikės „S“ arba „L“ dydžio. Su tokia bėda danai susiduria nestandartinių formų moterys. Joms geriau jau pirkti sukneles parduotuvėse. Pavyzdžiui, jei Jūsų dydis yra mažas, tačiau turite didelę krūtinę – galite vis tiek „neįlįsti“ į suknelę.
Labai gerai, jei pirkdami sukneles internetu, Jums yra suteikiama proga jas grąžinti atgal arba pasikeisti į kitą dydį. Tačiau ši paslauga labiau yra propaguojama, kai perkame drabužius savojoje šalyje. Jei prekes užsisakote iš užsienio portalų – grąžinti turbūt nepavyks.
Nepamirškite, kai renkatės suknelę, pirkite tik tokią, kurios tiks figūrai. Yra keli moterų figūrų tipažai. Tai, kas tinka vienoms, kitoms visai netiks. Pasidomėkite internete, kokie būna figūrų tipai ir, kokie drabužiai yra tinkami kiekvienam iš jų.
Neapsigaukite gražia suknelės išvaizda internete. Kai prekę atsiūs, galite nusivilti. Todėl, kai renkatės pardavimo tašką – visada pasiskaitykite atsiliepimus apie jį.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *