Skolinimosi problemos, kai tu jau esi skolinęsis

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

loans

Turėjau tikrą vienos moters istoriją, moteris buvo tvarkinga, dirbo vienoje didelėje bendrovėje jau daugiau nei 20 metų, turėjo vyrą, kuris tapo alkoholiku ir dar sūnų. Taip jau susiklostė, kad alkoholikas ilgai darbo neturėjo. Taigi, moteriai teko vienai suktis, išlaikyti veltėdį vyrą ir aprūpinti sūnų. Suprantama, teko naudotis greitųjų kreditų bendrovių paslaugomis, kad tik galėtų lengviau sudurti galą su galu. Tiesa, paskolas laiku grąžindavo ir taip visada gaudavo naujas, taip pat netgi sugebėjo išprašyti šildymo ir karšto vandens kompensacijas iš visokių socialinės rūpybos ir paramos skyrių. Žodžiu, moterytė nepasidavė ir visai neblogai sukosi.

Po kelių metų vyro veltėdžiavimo nutarta parduoti butą, išsidalinti turtą ir išsiskirti. Taigi butas parduotas, turtas išdalintas ir ji nusprendė palaukti tinkamo pasiūlymo pirkti naują butą. Po nekurio laiko jai pradėjo skambinti bankai siūlydami investuoti jos banke laikomus pinigus į įvairius fondus. Tačiau ji atsisakė motyvuodama, kad teks butą pirkti ir dar net paskolą imti.

Pagaliau pasitaikė patogus pirkimui variantas, tačiau jai pritrūko gal 4 ar 5 tūkstančių litų. Dalį sumos paskolino draugai, tačiau 3 tūkstančius teko skolintis iš banko.

O štai tada prasidėjo pats linksmumas. Iš visų tuo metu veikusių bankų nė vienas nesutiko duoti paskolos motyvuodamas tuo, kad ji seniau yra ėmusi daugiau nei 10 greitųjų kreditų. Ir nepadėjo nei jos darbo stažas rimtoje kompanijoje, nei tai, kad ten buvo prasta santuoka ir dabar ji viena normali moteris, kuriai trūksta tik kelių tūkstančių litų būsto paskolai. Visų atsakymas buvo vienas, “ne – ėmėte daug paskolų, tai reiškia, kad negalite susitvarkyti su savo finansais ir jums paskolos neduosime”. Po kelių nesėkmingų bandymų, prašomą paskolą vis tik suteikė vienas bankas, žvėriškomis palūkanomis, bet davė, tada ji dar, kaip parankumo gestą perkėlė savo pensijų fondą ir pagrindinę banko sąskaitą į tą banką. Dabar jos gyvenimas jau teka įprasta vaga – paskolą beveik grąžino, finansus susitvarkė ir daugiau jokio banko nieko gyvenime neprašys.

 Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *