Šaldytuvų taisymas: kaip prižiūrėti šaldytuvą, kad jo neprireiktų?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

maistas
Šaldytuvų taisymas Panevėžyje bei kituose Lietuvos miestuose kainuoja nepigiai, todėl svarbu tinkamai rūpintis šaldytuvu, kad jis sėkmingai atliktų savo funkcijas ir „neišeitų į pensiją“ anksčiau laiko. Nemažai daliai žmonių atrodo, kad šaldytuvą pakanka tik kelis kartus per metus išvalyti ir jis sėkmingai dirbs. Netiesa! Štai keletas pagrindinių šaldytuvo priežiūros patarimų, kurie leis išvengti šaldytuvo gedimų.

  1. Labai svarbu tinkamai parinkti šaldytuvui vietą. Kai planuojate savo virtuvės interjerą, nepamirškite apgalvoti, kur stovės jūsų šaldytuvas. Šaldytuvai ir šaldikliai negali stovėti prie karštų daiktų, tokių kaip viryklė. Šalia orkaitės stovintis šaldytuvas turi dirbti visu pajėgumu, kad palaikytų norimą temperatūrą, o tai ne tik eikvoja daugiau elektros energijos ir augina jūsų sąskaitas, bet ir gali neigiamai veikti šaldytuvo dalis, kurios ilgainiui gali sugesti.
  2. Galvokite, ką dedate į šaldytuvą. Atrodo, kad kiekvienas turėtų žinoti, kad karštų daiktų, tokių kaip neatvėsusio kepsnio ar troškinio, į šaldytuvą dėti negalima, nes tai gali paveikti kai kurias jo detales. Deja, realybe rodo, kad žinojimas ne visada apsaugo nuo kvailų poelgių. Taigi, jei kažkur skubate, nedėkite karštų maisto produktų į šaldytuvą, leiskite jiems atvėsti, o per kelias valandas maistas tikrai nesuges.
  3. Netaupykite vietos šaldytuvo sąskaita. Ne paslaptis, kad lietuvių virtuvės nėra itin erdvios, ypač tada, jei gyvenate senos statybos name, todėl nemaža dalis žmonių taupydami vietą, ant šaldytuvo mėgsta uždėti mikrobangų krosnelę, o ant jos dar ir duoninę „patupdyti“. Tai nėra geras Visų pirma, mikrobangų krosnelė skleidžia šilumą, visų antra, šaldytuvui tenka nemažas svoris, kuris anksčiau ar vėliau gali pakenkti jo detalėms. Taigi, jei norite, šaldytuvų taisymas Panevėžyje ir kituose miestuose, nepalengvintų jūsų piniginės, geriau ant šaldytuvo nestatyti papildomų sunkių daiktų.
  4. Neperkraukite šaldytuvo. Jei jūsų šaldytuvas negali pasigirti didele šaldymo kamera, negrūskite per jėgą į ją iš kaimo ar sodo parsivežtų šaldytų daržo gėrybių ar mėsos. Geriau įsigykite papildomą šaldiklį, kuriame viską lengvai sutalpinsite, nes perkrautame šaldytuve prastai cirkuliuoja oras, o šaldytuvui reikia žymiai daugiau energijos, norint palaikyti tinkamą temperatūrą.

Taigi, jei norite, kad šaldytuvų remontas Panevėžyje ar kituose miestuose neapsunkintų jūsų kasdienybės, deramai rūpinkitės savo šaldytuvu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *