Ricinos aliejus – sveikiems ir žvilgantiems plaukams

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ricinos aliejus

Ar žinote, kad ricinos aliejus yra išgaunamas iš ricinos pupelių ir ricinos augalo sėklų? Šis aliejus turi labai gilią istoriją, kuri prasidėjo dar senovės Egipte. Jis neturi visiškai jokio kvapo ar skonio, todėl yra tobulas ingredientas daugelyje grožio puoselėjimo ir sveikatos stiprinimo procedūrų. Šiandien dėl tam tikrų ricinos aliejaus savybių, jis dažniausiai pasitelkiamas išoriškai naudojamiems odai ir plaukams skirtiems produktams. Kadangi jame yra begalė naudingų medžiagų, padedančių mūsų plaukams, apie visa tai papasakosime plačiau.

Plaukų galiukų skilinėjimas

Naudojant ricinos aliejų ant plaukų galiukų, galima labai efektyviai apsaugoti plaukus nuo tolimesnio skilinėjimo ir atgaivinti jų išvaizdą – tokiu atveju jie neatrodys išsausėję ir susigarbanoję. Ricinos aliejus geba sutvirtinti plaukus, todėl greitai pašalinama plaukų galiukų skilinėjimo problema. Be to, šis naudingomis medžiagomis praturtintas aliejus atstato tinkamą plaukų drėgnumo lygį, o tai tiesiogiai įtakoja geresnį plaukų žvilgesį ir spindesį. Taigi, jei reguliariai tepsime savo plaukų galiukus ricinos aliejumi, gerokai sumažės suskilinėjusių galiukų atsiradimo tikimybė.

Sveika galvos oda

Ricinos aliejuje yra medžiaga, vadinama „ricinolio rūgštimi“. Jos sudėtyje yra antigrybelinių ir antibakterinių savybių, padedančių plaukus ir galvos odą apsaugoti nuo įvairių infekcijų, kurios sukelia plaukų slinkimą, kilimo. Šiame aliejuje taip pat yra labai didelė omega-9 sočiųjų rūgščių koncentracija, o tai labai efektyvi drėkinamoji priemonė, apsauganti galvos odą nuo išsausėjimo, o masažuojant aliejų į galvos odą – jis vos per kelis mėnesius padeda atstatyti sveikų plaukų augimą. Taipogi, šis natūralus ricinos aliejus veikia kaip puikus galvos odos šveitiklis, pašalinantis bet kokius nešvarumus, kurie galėtų įtakoti netinkamą plaukų augimą.

Plaukų augimas

Visos minėtos ricinos aliejaus savybės tiesiogiai įtakoja bendrą plaukų būklę, todėl plaukai kur kas geriau auga. Taigi, norint užtikrinti tinkamą plaukų augimą, būtina pasirūpinti sveika galvos oda. Kaip jau supratote, tiek vieną, tiek ir kitą galima įgyvendinti naudojant ricinos aliejų. Kadangi natūralūs aliejai yra vienos geriausių ir efektyviausių priemonių, skatinančių plaukų atsistatymą, augimą ir apsaugančių nuo plaukų slinkimo – būtina išbandyti jų teikiamą naudą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *