Plaukelių šalinimas cukraus pasta mitai ir realybė

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Plaukelių šalinimas cukraus pasta: mitai ir realybė

Seniau plaukuotas moters kūnas buvo suprantamas, kaip visiškai natūralus reiškinys, o moterys plaukuotomis kojomis buvo laikomos itin aistringomis ir puikiomis partnerėmis miegamajame. Visgi, mados keičiasi ir šiandien plaukuotumas yra laikomas neprisižiūrėjimo ir apsileidimo ženklu. Tad nieko nuostabaus, kad moterys įvairiausiais būdais stengiasi pašalinti nepageidaujamus plaukelius.

Su depiliacija teko susidurti turbūt visoms dailiosios lyties atstovėms, tačiau apie plaukų šalinimo būdus vis dar sklando nemažai mitų. Daugelis jų gimsta iš nežinojimo ar baimės. Taigi, šiandien pabandysime paneigti populiariausius gandus apie depiliaciją cukraus pasta ir užpildyti informacijos spragas.

Depiliacija cukraus pasta tampa vis populiaresnė ir depiliacinį vašką nustumia į antrą vietą. Kodėl? Atsakymas labai paprastas: tokia depiliacija yra tiesiog mažiau skausminga, nes plaukai yra išraunami plaukų augimo kryptimi, o ne prieš ją. Be to, dėl šios priežasties pašalinti plaukeliai įauginėja rečiau. Tai ypač aktualu toms damoms, kurias po depiliacijos ar skutimosi peiliuku beria skaudžiais ir pūlingais spuogeliais.  Tad net ir bikini depiliacija neatrodo tokia skausminga. Visgi, šis plaukelių šalinimo būdas vis dar apipintas nemažai mitų.

  • Mitas Nr. 1. Po depiliacijos plaukeliai atauga dar storesni ir tankesni.

Netiesa, depiliacija cukraus pasta, kaip ir epiliacija elektriniu epiliatoriumi, išrauna plaukelius su šaknimis, todėl plaukeliai tikrai neatauga storesni ar tankesni. Priešingai – nuolatinė depiliacija netgi mažina plaukų augimą.

  • Mitas Nr. 2. Po depiliacijos oda tampa šiurkšti.

Netiesa. Šiurkšti ar pleiskanojanti oda – tai ne depiliacijos kaltė, o netinkamos priežiūros pasekmė. Jei norite džiaugtis lygia, švelnia ir glotnia oda, reguliariai naudokite drėkinamuosius kremus, losjonus ir pan. Be to, odą prieš depiliaciją svarbu tinkamai paruošti: kelias dienas prieš procedūrą atlikite depiliuojamos vietos pilingą, vėliau jį pakartokite praėjus kelioms dienos po depiliacijos, tai apsaugos nuo plaukelių įaugimo.

  • Mitas Nr. 3. Cukraus pudra ant odos palieka dėmes.

Netiesa. Cukraus pasta yra visiškai natūrali plaukelių šalinimo priemonė, ji neturi jokių cheminių elementų, kurie gali pažeisti odą. Tiesa pasakius, cukraus pasta yra tokia natūrali, kad ją galima net valgyti, žinoma, to daryti nerekomenduojama.

Grožio paslaugos neišvengia mitų ir štai kokie iš piršto laužti mitai gaubia depiliaciją cukraus pasta.  Tad vadovaukitės faktais, o ne nepagrįstais gandais. O geriausia – pasitikėkite profesionalais grožio salone. Tam kad apsilankymai kainuotų pigiau – pasinaudokite Masinis.lt portalo akcijų ir nuolaidų pasiūlymais.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *