Persikraustymo misija „Pianinas“

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

kraustymo paslaugosNors persikraustymas visuomet yra daug jėgų atimantis ir stresą keliantis procesas, tačiau dėžių pakavimas ir nešimas į krovininį automobilį yra niekas, palyginti su persikraustymu, kuomet namuose esama itin sunkių, didelių gabaritų daiktų, tokių kaip pianinas, fortepijonas, seifas ar akvariumas, kurių nepadalinsi į dalis ir reikia perkraustyti su kuo mažesne rizika sugadinti. Tikras iššūkis, tačiau specialistams tai niekis. Kaip susitvarkyti su misija „Pianinas“, mums padėjo išsiaiškinti kraustymo paslaugos tiekėjai, įmonės Liauksmina darbuotojai.

Pašalinti iš kelio kliūtis.

Toks daiktas kaip pianinas yra gana didelių gabaritų. Ir jei kambaryje stovėjo ne vieną dešimtmetį, ko gero išgyveno ir ne vieną remontą, kurio metu galėjo būti pakeistos durys, rekonstruoti ar užstatyti praėjimai, tad išnešti taip kaip jis pateko į kambarį gali ir nepavykti. Todėl pirmiausia reikėtų išmatuoti gabenamą pianiną ir išmatuoti visus praėjimus, užsisukimus, laiptinę ir įvertinti ar pavyks jį saugiai išnešti. Juk geriau išmatuoti ir žinoti kur galima užstrigti ir to išvengti, nei užstrigti pusiaukelėje neturint plano B.

Pajudinti iš vietos pianiną.

Toks daiktas kaip pianinas yra lakuotas, o tai reiškia slidus, nėra rankenų už kurių galima būtų jį nešti ir kartais atrodo tik tūpčioji aplink ir net nepajudini iš vietos. Tačiau specialios priemonės padeda tai lengvai padaryti. Pavyzdžiui, tai gali būti specialūs, stangrūs diržais, kurie perkišami per pianino apačią ir imami vyrukų už skirtingų kampų. Tai patogi priemonė pakelti ir nešti bet kokius sunkius daiktus laiptais, siaurais koridoriais ar kitose ankštose vietose. Visgi su diržais, nors ir lengviau, tačiau reikalinga žmogiška jėga. Tuo tarpu specialūs vėžimėliai dėžėms ir kitiems daiktams yra priemonė vienam žmogui lengvai transportuoti daiktą iš kambario iki krovininio automobilio ar pan.

Apsaugoti nuo pažeidimų

Kraustantis sudėtinga išvengti daiktų subraižymo, sulaužymo ir kitokių pažeidimų, bet su profesionalais tai įmanoma. Tam kad daiktų, o ir pianino kampai nebūtų nudaužyti, ant jų už dedami specialūs kartoniniai kampai ir apvyniojami plėvele. O krovininiame automobilyje, kad ant posūkio neslidinėtų (nors pianinas vien dėl savo svorio nelabai slidinėja), jis pritvirtinamas specialiu diržu prie automobilio sienų, o kad būtų išvengta trinties su kitais daiktais – apdengiamas veltinio pledais.

Taigi, pianino pernesimas nėra itin sudėtingas uždavinys, kuomet žinai kaip tai padaryti.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *