Paskolos verslui – puiki pradžia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Apie savo verslo pradėjimą galvoja ne vienas žmogus, kuriam įgriso darbas biure kažkam. Deja, pradėti savo nuosavą verslą gali ne kiekvienas ir dažniausiai tam priežastimi tampa ne žinių ar idėjų stoka, o pinigų problemos. Išeitis – paskolos verslui, jo steigimui ar plėtrai.

Paskolos verslui suteikiamos jau ne tik bankuose, bet ir kredito unijose, verslo finansavimo fonduose (tik išskirtinoms idėjoms), taip pat ir vartojimo / greitųjų paskolų bendrovėse. Visi variantai turi savo privalumų ir savo trūkumų. Tačiau daugiau ne apie juos, o apie tai, kam gali praversti paskola verslui.

Visų pirma reikia suprasti, kad visos investicijos priklauso nuo verslo srities. Vienam verslui ir 1000 eurų yra didelė investicija, kitam net milijonas per mažai. Taigi, reikia įvertinti, kokio dydžio verslo paskolos reikia būtent Jums. Jei reikia tik kelių tūkstančių eurų – paskolą gausite labai greitai, tuo tarpu dėl didesnės pinigų sumos gali tekti šiek tiek paplušėti, parodyti, kad Jūsų ketinimai rimti.

Mažos paskolos užteks interneto svetainės kūrimui. Profesionalios interneto svetainės yra gana svarbu, jei kuriate produktą, kurio reklamai daugiausiai dėmesio bus skiriama internetu arba kuriate elektroninę parduotuvę. Kokybiškai sukurtos svetainės padeda pritraukti daugiau potencialių klientų, o tai ir didesnis galimas pelnas, tad skirti lėšų šiai daliai reikia būtinai.

Toliau būtina reklama. Turint omenyje, kad prekės / paslaugos bus siūlomos jau gavus apmokėjimą apie investicijas į tai nekalbėsime. Investicijos į reklamą padės greičiau pradėti gauti pajamas, o kartu ir pelną. Tiesa, būtina apgalvota reklama, kuri būtų ne tik pinigų išmetimas į orą, bet ir atneštų apčiuopiamą naudą.

Paskolos verslui gali būti reikalingos net ir norint išsinuomoti tinkamas patalpas veiklai vykdyti. Dažniausiai skolinamasi tuo atveju, jei reikalingos labai specifinės ir dėl to ypač brangios patalpos, pvz., atitinkančios tam tikrus triukšmo reikalavimus ar esančios tinkamoje vietoje (prie judrių gatvių, senamiestyje, su didele aikštele automobiliams, patogios privažiuoti sunkiasvoriam transportui ir t. t.)

Net jei jau ir turite verslą, tačiau radote papildomas galimybes, nišą – skolinkitės verslo plėtrai, kol Jūsų neaplenkė konkurentai – tik taip būsite geriausi iš geriausių!Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *