Paskola įkeičiant automobilį

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Domina paskola įkeičiant automobilį? Norėtumėte gauti tam tikrą sumą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Pirmiausia reikėtų suvokti, kad automobilio įkeitimas nereiškia, kad jums kreditas bus suteiktas be jokių kitų papildomų sąlygų. Kiekvienas norintis pasiskolinti turi žinoti, kad čia yra atsižvelgiama į daug aplinkybių, todėl jeigu turite automobilį, nenusiteikite optimistiškai, nes paskola jums gali būti ir nesuteikiama dėl tam tikrų priežasčių. Čia ir apžvelkime visus svarbiausius ypatumus, kuriuos turėtumėte žinoti jeigu domitės paskolos gavimu su automobilio užstatymo galimybe.

Kaip jau minėjome – galite gauti ir kitų sąlygų, kurias turėsite atitikti. Ne tik kredito teikėjai nustato visus reikalavimus – šiuo metu įstatymai numato visą skolinimo tvarką, todėl net ir tokioms paskoloms galioja šiokie tokie įprasti apribojimai. Jūs turite gauti stabilias pajamas, kurios būtų pakankamos gautos paskolos padegimui. Žinoma, tas padengimas neturi būti iškart – paskola su automobilio įkeitimu dažniausiai būna imama ilgam laikotarpiui, todėl jūsų pajamos turės būti pakankamos nustatytos paskolos įmokoms padengti. Taip pat negalėsite skolintis tai atvejais, jeigu esate jau prasiskolinę – net ir šie kredito teikėjai vengs turėti su jumis reikalų.

Bene svarbiausias aspektas yra tas, kad automobilį užstatyti galite tik kartą. Šiuo metu pasitaiko tokių asmenų, kurie galvoja, kad tą patį automobilį gali įkeisti kelioms kredito bendrovėms. Jūs galite savo automobilį įkeisti tik vienai paskolas teikiančiai bendrovei – sudarius sutartį, jūs juo disponuoti galėsite tik dalinai, tad jo įkeisti kitiems kredito tiekėjams jau nebegalėsite. Sakydami „disponuoti dalinai“, turime galvoje, kad jūs to automobilio net parduoti negalėsite kol negražinsite paskolos. Tas pats galioja ir su dovanojimu ar eiliniu perleidimu – šios galimybės dingsta iki įsipareigojimų įvykdymo dienos.

Kas liečia kitą svarbią informaciją, tai elementaru, kad paskolos suma priklauso būtent nuo jūsų automobilio vertės – kuo jūsų mašina brangesnė, tuo didesnę paskolą galite gauti. Terminas taip pat yra ribojamas pagal automobilio vertę. Visa paskolos sutartis gali būti sudaroma ir internetu specialiose bendrovėse ir komerciniuose bankuose, kur yra galimybė įkeisti savo automobilį.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *