Naudingi patarimai kuriantiems verslą

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

nekilnojamojo turto mokestis

1.       Tegul verslo idėja slepiasi po originaliu įmonės pavadinimu
Įmonės pavadinimas – vienas svarbiausių etapų, kuriant savo verslą. Žinoma, įmonės darbo kokybė labai svarbi, tačiau kiekvienas marketingo specialistas pasakys, kad viskas prasideda nuo tinkamai suformuoto įvaizdžio, todėl rinkdami savo verslui pavadinimą pagalvokite, į kokius klientus orientuojatės, jei jūsų tikslinė grupė – jaunimas, įmonės pavadinimas gali būti šiek tiek „crazy“, o jei įmonės tikslinė grupė – verslo sektorius, galvokite solidesnį variantą. Tiesa, plagiavimas nėra protingas pasirinkimas, įmonės pavadinimas turi būti originalus, kad jūsų nesupainiotų su kita organizacija.

2.       Gerai pagalvokite: geriau steigti įmonę ar įsigyti jau egzistuojančią
Pastaruoju metu vis populiariau yra nesteigti savo įmonės, o įsigyti jau egzistuojančia įmonę, kuri dėl tam tikrų priežasčių nebevykdo jokios realios veiklos. UAB pardavimas dažniausiai žavi jaunus verslininkus, kurie neturi pakankamai lėšų pradiniam įstatiniam įmonės kapitalui, o kai kurie asmenys parduoda įmonę jau su juo. Tiesa, tokios įmonės kaina nėra labai žema, tačiau įkandama. Koks skirtumas tarp įmonės steigimo ir pirkimo? Pastaruoju atveju bus šiek tiek mažiau darbo su popieriais, todėl įmonės veiklą galėsite pradėti vykdyti greičiau. Be to, visada turite galimybę įsigyti įmonę, kuri jau turi pavadinimą ir buveinės adresą, tad dėl to patiems nebereikės sukti galvos.
Tiesa, perkant įmonę reiktų būti atidiems, šiuo metu Lietuvoje yra parduodama nemažai atestuotų įmonių, kuriems keliami išties aukšti darbo ir kokybės reikalavimai, todėl jei versle dar esate naujokas, gerai pasvarstykite ar atestuota įmonė yra jums įkandamas riešutėlis. Gal geriau kelis matus pasidarbuoti savo sferoje ir tada siekti atestato? Visgi, jei kantrybės neturite, visada galite įsigyti jau atestuotą įmonę.

3.       Susiraskite patikus įmonės steigimo partnerius
UAB steigimas reikalauja nemažai žinių ir įgūdžių, todėl profesionali pagalba iš šalies niekada nepamaišys. Susiraskite patikimus įmonės steigimo partnerius, kurie susidoros su visomis biurokratinėmis sienomis už jus. Jie užregistruos jūsų įmonę Registrų centre, padarys antspaudus, atidarys banko sąskaitą ir sutvarkys visus reikalingus dokumentus sklandžiam jūsų verslo startui.

4.       Nepamirkite savo partnerių
Įmonės steigimo partneriai – tai savo amato profesionalai, iš kurių galite nemažai pasimokyti, todėl net ir pradėję savo verslą, nepamirškite palaikyti su jais kontaktų, nes jie visada gali pakonsultuoti ir juridiniais, ir buhalteriniais klausimais.

5.       Formuokite įmonės reputaciją nuo pirmos darbo dienos
Įmonės įvaizdis – svarbi jos sėkmės dalis. Visgi, patyrę ir visko matę verslininkai puikiai žino, kad nėra nieko svarbiau už įmonės reputaciją. Norint sukurti gerą įmonės reputaciją, reikia tikslingai dirbti, todėl apsišarvuokite kantrybe ir pagalvokite, kaip galėtumėte pelnyti klientų, akcininkų ar visuomenės simpatijas.

Svarbu, nekilnojamojo turto mokestis

Tie gyventojai, kurie NT mokestį už 2015 m. jau sumokėjo senąja tvarka (kai NT vertė buvo apskaičiuojama visai šeimai), permoką galės susigrąžinti. Šiemet kiekvienas mokėtojas turi pateikti ne šeimos, o individualią deklaraciją (forma KIT715), nes kiekvienas individualiai taiko neapmokestinamąją vertę. Individuali vertė turėtų būti taikoma ir sutuoktiniams, valdantiems NT bendrąja jungtine nuosavybės teise. Mokesčio tarifas siekia 0,5 proc. vertės, viršijančios 220 tūkst. eurų.



Parašykite komentarą