Lubrikantai – malonesniems lytiniams santykiams

Lubrikantai – malonesniems lytiniams santykiams
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lygiai taip pat kaip ir prezervatyvai – lubrikantai kasmet sulaukia milžiniško vartotojų susidomėjimo. Tai labai populiarūs ir lytiniams santykiams naudingi produktai. Dėl didžiulės lubrikantų paklausos, gamintojai bene kiekvienais metais rinkai pristato vis daugiau naujų lubrikantų rūšių. Užbėgant įvykiams už akių vertėtų priminti, kad lubrikantai gali ne tik sudrėkinti, bet ir suteikti dar daugiau aštresnių pojūčių.

LubrikantaiŽinoma, kai kurie vartotojai mano, jog lubrikantai yra naudojami tik brandesnio amžiaus žmonių arba tuomet, kai užsiimama analiniu seksu. Tačiau toks požiūris yra labai klaidingas. Nors puikiai suprantama, kad bėgant metams moterų fiziologiniai procesai kinta ir gali sumažėti natūralus lytinių organų drėkinimas, vis dėlto tai tikrai nėra vienintelis atvejis, kuomet reikėtų pasitelkti lubrikantus. Ką jau kalbėti apie tai, kad pastaroji problema būdinga ne tik brandesnio amžiaus moterims.

Šiandien lubrikantai gali būti naudojami pačiais įvairiausiais atvejais. Tai reiškia, kad jų pagalba gali būti gerokai praturtintas kiekvieno žmogaus seksualinis gyvenimas. Jei šios priemonės pasirenkamos tinkamai, tuomet lytinis aktas būna dar malonesnis ir sklandesnis. Be abejo, visuomet reikėtų išsiaiškinti savo ir savo partnerės pageidavimus. Juk puikiai suprantama, kad žmonių fiziologija ir jaučiami pojūčiai yra labai skirtingi, todėl ir lytinį aktą gerinančios priemonės gali būti skirtingos. Dėl šios priežasties lubrikantus verta rinktis kartu – tuomet galėsite neprašauti pro šalį ir įsigyti tai, kas puikiai tiks abiem.

Be abejo, privalu nepamiršti, kad tuomet, kai lytinio akto metu naudojate prezervatyvus, neturėtumėte pasitelkti aliejaus pagrindo lubrikantų – tai pažeistų prezervatyvą ir padidintų jo plyšimo tikimybę. Tokiais atvejais kur kas geriau naudoti vandens pagrindu pagamintus lubrikantus, kurie puikiai tinka kartu su šiomis apsisaugojimo priemonėmis.

Taip pat atminkite, kad dabartinėje seksui skirtų prekių rinkoje galima nesunkiai rasti ir lubrikantus, kurie pritaikyti dar malonesniems pojūčiams patirti. Tereikia labai gerai peržvelgti lubrikantų pasiūlą ir pasirinkti jums tinkamiausius. Žinoma, kad didžiausią jų asortimentą šiandien galite rasti ne kur kitur, o internetinėse parduotuvėse, kuriose apsipirkimo procesas yra labai greitas, paprastas ir svarbiausia – konfidencialus.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *