Linksmiausia kelionė į Alytų

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Turėjau tokią įdomią situaciją. Prekiavome švetimo įranga, tai braižas buvo toks, kad randame klientą už nesveiką kainą. Tuomet jam pasiūlome pakišėlę, tada, įvykus sandoriui, keliaudavome pas klientą. Įprastai renkamės autobusų keliones. Kadangi keliavau Klaipėda – Alytus, tai greitai įžvelgiau problemą, normalaus autobuso iš taško A į tašką B man patogiu metu nebuvo. Iš viso jų buvo gal trys per dieną. Tai, nusprendžiau pasiimti įmonės pinigus kelionei ir pasinaudoti dalinukais, t.y. prisimesti prie kuro kelionei į Kauną. O iš Kauno į Alytų autobusų, kaip iš Vilniaus į Trakus – nors kibirais vežk. Taigi, planas man padėjo sutaupyti pinigų ir greičiau nuvykti iki kliento. Taigi, susitikome 9h prie vieno prekybcentrio su tokiu Nerijumi, vairavo vyrukas tokią seną Renault Megane. Įsėdau dar tarp dviejų merginų ir pajudėjome, viena net mane atpažino.

Taigi, kelionės metu pastebėjau, kad užgesome autostradoje, tiesiog jaučiu, kad variklis tyli ir tiesiog riedame. Po to vairuotojas paminkydavo pedalus, pasukiodavo raktelį ir vėl judėjome ramiai toliau. Tačiau po ketvirto ar penkto užvedimo iškilo problema – užgesome mirtinai.

Vairuotojas išlipo, apžiūrėjo variklį, kažkur pasikrapštė ir sako “Reiks stabdyti pakeleivingą”. Juokinga pasidarė, lyg ir negalima autostradoje tempti automobilių, tačiau staiga sustojo tokia VW LT, liaudyje vadinama “eltūške”, viena iš tų, kur atviru galu ir gale statybinės medžiagos. Tai išlindo trys vyrai apsižiūrėti, kas nutiko.

Krovininis VW

Priminsiu, man degė laikas, reikėjo staigiai reaguoti ir kuo greičiau nusigauti iki tikslo.

Pasakiau ekipažui, kad gal man paklausti, gal pametės mane iki kur nors, ten jau būtų tikę bet kas – Kryžkalnis, Kaunas, artimiausia stotelė, bet kas. Bet sustojau jau beišlipdamas, juk jie trys ir dar vienas lipo lauk, sakau “o gal neklausti, ryškiai netilpsiu”. Tada vaikinukas paprotino, kad, jei jie keturi, tai mašinoje yra dvi sėdynių eilės ir tikrai gali būti vietos ir man. Ryžausi paklausti.

  • Kur keliaujate, man labai reikia kad pametėtumėte
  • O kur tau reikia?
  • Nežinau, Kaunas, Kryžkalnis, bet kur
  • Kaunas? Kaunas mums nepakeliui, mes namo iš darbo grįžtame, namo į Alytų
  • Alytų???Vyrai, noriu vykti su jumis. Tikrai noriu
  • Gerai, sėsk, bet pas mus mašina nešvari, o tu – tvarkingai apsirengęs
  • Dzin, noriu į Alytų, man kaip tik ten reikia
  • Taigi sakei, kad į Kauną
  • Taip, iš Kauno planavau su autobusu nusigauti į Alytų
  • Sėsk.

Štai taip atsidūriau statybininkų, o tiksliau, akmentašių, vykusių iš Palangos į Alytų automobilyje. Taip buvau pasveikintas degtinėle, tuomet degalinėje man pastatė kavos ir linksmai paplepėjome. O linksmiausia, kad už kelionę nepaėmė nė cento ir dar privežė iki įstaigos, į kurią turėjau keliauti.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *