Laikas – labai svarbus mūsų gyvenime

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Vienaip ar kitaip susiduriame su laiku ir to negalime išvengti. Darbo laikas, laikas pas gydytoją, autobuso tvarkaraštis ir dar n kitų su laiku susijusių dalykų. Siekiant, kad mums būtų paprasčiau spėti visur tada kada reikia pradėti naudoti laikrodžiai.

Kokybiški Invicta laikrodžiai puikiai tinka šių dienų žmogui, norinčiam nevėluoti vien dėl to, kad laikrodis ėmė ir sustojo, nors visai neseniai buvo keista jo baterija ar netgi ką tik jis buvo įsigytas. Kokybė laikrodžiams labai svarbi, nes net dėl palyginti menko vėlavimo galime nespėti į autobusą, pavėluoti į oro uostą ar laiku neatvykti į žūtbūtinį susirinkimą su potencialiais verslo partneriais.

Dideliu iššūkiu tampa laiko sukimas. Vieni dėl to savaitę negali išsimiegoti, kiti numoja ranka į pasikeitusį laiką ir toliau gyvena ankstesniuoju (dažniausiai tie, kurie turi gyvūnų ar gyvulių). Vaikų turinčioms šeimoms taip pat nelengva, nes kūdikiai dar nepažįsta valandų ir keliasi bei eina miegoti pagal savo biologinį laikrodį, kuris eina tiksliai ir kokybiškai, visai kaip minėti Invicta laikrodžiai. Taigi, ir vėl susiduriame su laiku.

Laikas gali būti išreiškiamas ne tik valandomis ir minutėmis, bet ir jausmu. Laikas miegoti, laikas pavalgyti, laikas į… tualetą. Mes pajuntame, kada yra laikas vieniems ar kitiems natūraliems procesams, net ir neturėdami laikrodžių. Tai mūsų prigimtinė savybė, užprogramuota organizme ir jos negalime pakeisti. Tik esant kokiems nors sutrikimams galime prarasti laiko nuovoką, orientaciją.

Šiuolaikinis žmogus skundžiasi, kad laiko jam trūksta, kad norėtų 25 valandų paroje ir t. t., tačiau kad ir kiek laiko turime, mums beveik visuomet jo maža dėl įvairių priežasčių. Dažniausiai dėl to kaltas gobšumas ir noras spėti visur, aprėpti kuo daugiau, net jei ir žinoma, kad tai nebus įmanoma. Sustabdyti laiko ar jo atsukti atgal galimybių neturime, tačiau kontroliuoti laiko sąnaudas, išnaudoti savo turimą laiką tinkamai galime, tereikia geriau jį planuoti, atsisakyti laiko švaistymo, vadovautis sveiku protu. Padėti gali laikrodžiai, kompiuteriai, laiko planavimo programos ir kiti dalykai, tačiau svarbiausia – norėti planuoti savo laiką.



Parašykite komentarą