Kuo vidinės durys skiriasi nuo lauko?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Durų montavimas, o taip pat ir įsigijimas, sukelia dviprasmiškų kalbų, dėl kurių neretai yra sunku apsispręsti kas yra reikalinga būstui. Vertėtų pirmiausia gerai įvertinti situaciją ir suprasti visus galimus netikėtumus, jog adekvačiai įvertinus prioritetus, būtų galima ne tik sutaupyti pinigų, bet ir pasinaudoti kiek kitokiais durų sprendimais. Dažnai kyla klausimas, kuo vidinės durys skiriasi nuo lauko?

Kalbant apie durų pasirinkimą, būtent jas montuojant įėjimui į namus, reikia atkreipti dėmesį į svarbiausias detales. Trumpai tariant, jums reikalingas saugumas, todėl suprantama, jog senų ir medinių durų dėti nebus verta, nes paprasčiausiai jos nėra tokios saugios kaip jums atrodo. Tokios durys pasižymi elementariais užraktais, kuriuos apeiti vagys gali gana lengvai. Tokiu atveju, jums būtų reikalingos būtent šarvuotos ar metalinės durys, kurios pasižymi itin sudėtingomis užraktų sistemomis. Verta pabrėžti, jog būtent lauko durys, turi būti perkamos atsižvelgiant į šį kriterijų, nes tai vienintelė vieta, kurioje turi būti pasinaudota visais galimais saugumo elementais. Šarvuotų ar metalinių durų pasirinkimas yra ko gero vienintelis sprendimas siekiantiems maksimalaus saugumo jausmo, nes paprasčiausiai, jas yra sunku išlaužti ar kaip kitaip pažeisti fiziškai, o ką jau kalbėti apie rakinimo sistemas – čia jos įmontuotos pačios saugiausios. Tad kalbant apie išorės durų pasirinkimą, tai čia turėtumėte negailėti pinigų kokybiškų gaminių įsigijimui jeigu norite būti ramūs.

Vidinės durys yra mažiau reikalaujančios tam tikro saugumo pasiruošimo. Savaime suprantama, jog jos naudojamos dažniausiai kambarių atskirimui, todėl aišku kodėl čia nereikėtų žvalgytis į sudėtingiausius ir žinoma – brangiausius pirkinius. Būtent šis faktas lemia tai, jog čia galite dairytis į žymiai pigesnius gaminius, o užraktų sistemos čia apskritai nėra reikalingos. Vidinės durys pasižymi tuo, jog joms tereikia būti puošnioms ir atlikti paprastą funkciją – darinėtis nepriekaištingai. Todėl tokiu atveju, jums tikrai nevertėtų mėtyti pinigų į kairę ar į dešinę, nes kainos atžvilgiu, tikrai galite rasti pigias ir svarbiausia – puikiai atrodančias duris, kurios derės prie jūsų namų interjero. Kalbant apie kaina, tai vidinės durys visada pasižymėjo žemomis jų įsigijimo išlaidomis, nes tai lemia elementariausia priežastis – jos turi atlikti tik vieną funkciją, tad nei saugūs užraktai, nei atsparumas smūgiams čia nėra reikalingas, todėl pigesnių gaminių įsigijimo metu, tikrai galite būti ramūs visais atžvilgiais.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *