Konteinerių nuoma – patogus būdas šalinti atliekas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Statybinių atliekų konteinerių nuoma yra viena iš pagrindinių šiukšlių išvežimo rūšių. Šie, dabar jau vadinami standartiniai šiukšlių konteineriai, atkeliavo į lietuvą prieš kiek daugiau nei 10 metų. Iki to laiko rinkoje nebuvo didelės konkurencijos, šiukšles būdavo itin nepatogu rinkti ir transportuoti. Tačiau prieš 10 metų atsiradus atliekų konteineriams jie iš esmės palengvino išvežimo – atvežimo darbus. Konteineriai greičiau ir paprasčiau pakeičiami.

statybos-siuksles

Statybinių konteinerių nuoma pritaikyta rinkti tiek rūšiuotas, tiek ir nerūšiuotas atliekas statybose, namų valdose ar kitose teritorijose, kuriose yra surenkamos šiukšlės, statybinės atliekos. Statybinių šiukšlių konteinerių nuoma yra labai patogus pasirinkimas, nes klientas turi galimybę pasirinkti reguliarų išvežimo grafiką, pasirinkti konteinerio dydį, kuris gali būti nuo 6 kub.m. iki 20 kub.m. talpos. Juos aptarnauja pagal iš anksto sutartą grafiką, išveža ir atveža specialus sunkvežimis. Minėti konteineriai puikiai tinka naudojimui išmetant tiek lengvas šiukšles (popierių, medieną, putplastį, silikoną ir pan.), tiek ir sunkiąsias (inertines: betonas, plytos, plytelės, skiediniai).

Statybinių konteinerių nuomos kaina Vilniuje priklauso nuo statybvietės vietos, konteinerių skaičiaus. Kainą sudaro dvi dedamosios dalys: konteinerio nuoma ir šiukšlių išvežimas. Esant didelioms darbų apimtis konteinerių nuoma galima nekainuoja, tik atliekų išvežimas. Šiuo metu Vilniuje šiukšlių išvežimo ir konteinerių nuomos kainos yra stipriai išaugusios dėl Liepkalnio statybinių atliekų savartyno uždarimo. Šis savartynas uždarytas jau daugiau kaip 2 metus, o atliekas tenka transportuoti į kitus lietuvos miestus. Taip pat verta paminėti, kad šiukšlių išvežimo kaina ypač priklauso nuo šiukšlių rūšies: ar tai yra mediena, plastikas ar kitos medžiagos. Norintiems sutaupyti visada siūlome statytis keletą konteinerių ir juose rūšiuoti visas atliekas. Tokiu būdu yra sutaupoma nemažai lėšų.

Visiems ketinantiems pradėti statybas siūlome iš anksto pasidomėti rinkoje vyraujančiomis kainomis, kad netektų permokėti už paslaugas. Statybinių šiukšlių konteirnerių nuoma, mūsų nuomone, yra vienas geriausių pasirinkimų, kuris leidžia greitai ir patogiai spręsti su tuo susijusius klausimus. Konteineriai yra lengvai pastatomis ir juos ypač patogu naudoti įvairiems statybų darbams.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *