Kokios gėlės Lietuvoje turi didžiausią paklausą?

5.00 avg. rating (99% score) - 2 votes

Lietuvoje gėlės yra išties populiarios, ką lemia tiek pakankamai nedidelės jų kainos, tiek ir į kraują įaugęs paprotys jas dovanoti įvairiausių švenčių metu. Šiandien apžvelgsime tas gėles, kurias žmones renkasi dovanoti dažniausiai, kas lemia tai, jog būtent jos išsiskiria didžiausiu populiarumu iš visų gėlių.

Rožės
Rožės – tos gėlės, kurios išsiskiria neabejotinai didžiausiu populiarumu iš visų Lietuvoje parduodamų gėlių rūšių. Ir iš esmės tai yra puikiai suprantama – rožės išsiskiria tiek išskirtiniu grožiu, tiek ir dideliu rūšių skaičiumi, kas leidžia tokio tipo gėles pritaikyti absoliučiai bet kokioms šventėms. Taip pat, verta paminėti, jog tokių gėlių pervežimas taip pat išsiskiria – tuo, jog jo metu šios gėlės praktiškai niekuomet nepatiria vienokių ar kitokių pažeidimų, ką lemia jų tvirtumas. Ir nors rožių kainos yra išties didelės, lyginant su kitomis panašios išvaizdos gėlėmis, minėtų jų privalumai atperka jų įkainius.

Tulpės
Tulpės – dar viena gėlė, kuri Lietuvoje išsiskiria ypač didele paklausa. Ir tai nėra jokia staigmena, kadangi tulpės yra vienos iš populiariausių gėlių visame pasaulyje. Pirmiausia, tai neabejotinai lemia išties labai didelis šių gėlių rūšių skaičius, padarantis jas ypač universaliomis, ko pasekoje jas galima pritaikyti praktiškai bet kokių progų metu. Taip pat, tulpės iš daugybės kitų gėlių rūšių išsiskiria ir per finansinę prizmę, kadangi šių gėlių kainos yra išties nedidelės. Taip, Lietuvoje bei kitose gėlių auginimu neužsiimančiose valstybėse tai nėra taip akivaizdu, kadangi prie šių gėlių savikainos prisideda ir jų importo į valstybę kainos. Visgi, jei apsilankysite gėlių auginimu garsėjančiose pasaulio šalyse, kaip Olandijoje ar Belgijoje, galėsite įsitikinti, jog tulpių kainos yra išskirtinai mažos, kas ir lemia išties didelę jų paklausą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *