Kodėl verta rinktis dantų implantus?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Dantu protezavimas

Ko žmonės labiausiai gėdijasi kritiškai pažvelgdami į savo išvaizdą? Ne vienas atsakys, jog dantų. Šiais grožio kulto laikais tampa ypač svarbu būti gražiu – daugelis tiki, jog gražiems žmonėms labiau sekasi. Bet kartais net ir gražūs žmonės kenčia dėl tam tikrų dantų problemų. Jos gali būti pačios įvairiausios – nuo netinkamai prižiūrėtų dantų, dantenų problemos ar tam tikrų dantų neturėjimas – dažnai pasitaiko atvejų, kuomet žmogus dantų netenka ne autoavarijos metu, bet maudydamasis su draugais prie ežero ar net muštynių metu! Bedančiu būti nesinori, todėl kuo pakeisti dantį?

Dantu protezavimas kasmet tampa vis populiaresne alternatyva norintiems turėti ilgalaikius dantų pakaitalus. Implantai ne tik pataiso sąkandį, bet ir pagerina kasdienį gyvenimą atliekant pačius paprasčiausius dalykus – kandant kietą maistą ar geriant šaltus gėrimus.

Gali pasirodyti, jog dantų implantai yra labai brangūs, todėl neretai pigesni atrodo dantų protezai. Manote, jog juos naudojant gyvenimo kokybė nesumažėja? Gali būti, jog kas nors džiaugiasi besinaudodamas jais, bet vertėtų nepamiršti, jog protezai reikalauja ypatingos priežiūros, o paties jie ne visada patogūs. Kone kiekvieną kartą tektų priklijuoti specialiai tam pagamintais klijais apatinius dantis, kad jie tvirtai laikytų. Dažnas bijo nusišypsoti, nes gali netyčia iškristi viršutiniai dantys. Valgymas tampa taip pat ne itin malonus – dirbtinių dantų turėtojai skundžiasi, kad maisto likučiai pasislepia po protezais ir taip sudaro nemalonius pojūčius. Su dantų implantais viskas žymiai paprasčiau – kadangi jie įstatomi į tuščias ertmes dažnas netgi pamiršta, jog jie yra ir laisvai atlieka įprastus kasdienius reikalus – valgo be baimės ar plačiai šypsosi artimiesiems.

Kai kurie žmonės neretai prisipažįsta, jog imti protezus iš burnos vakare ir įsidėti juos atgal ryte nėra itin malonu – priešingai, netgi bjauru! Keista yra tai, jog tokiu gyvenimišku dalyku dar kažkas bjaurisi, bet verta nepamiršti to, jog kiekvienas žmogus nusipelnė gyventi patogiai – kam tada bjaurėtis tuo, ką kiekvieną dieną naudoji?

Žmonės nori būti gražūs, todėl nenuostabu, jog dantų implantų poreikis tik augs. Danties ar keleto dantų netekimas gali būti labai skaudus žmogui, todėl negalima pasirinkti lengvesnio, neretai finansine prasme lengvesnio kelio – tik profesionalus gydymas leis džiaugtis gražia šypsena.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *