Kodėl paskola jums nesuteikiama?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Savo finansines problemas bandote spręsti skolindamiesi iš tam tikrų paskolų teikėjų, bet vis negaunate teigiamo atsakymo dėl kredito suteikimo? Yra nemažai priežasčių kodėl paskolų teikėjai atsisako jums išduoti kreditą, o tai lemia ne tik jų vidinė politika, bet ir mūsų šalies teisės aktai.

Paskola gali būti nesuteikta jeigu anksčiau buvote neatsakingas ir nevykdėte kitų finansinių įsipareigojimų kitoms kreditų bendrovėms ar paslaugų teikėjams. Tai reiškia, kad pavyzdžiui, jeigu anksčiau lizingo būdų pirkote mobilųjį telefoną ir iki galo už jį neatsiskaitėte, tai šis įvykis tapo matomas kitų paslaugų teikėjų. Paprasčiausiai, tokiu atveju jūs buvote įtrauktas į nemokių klientų sąrašą, todėl faktas, jog naujų paslaugų suteikti jums niekas nenorės, įskaitant ir finansines paslaugas teikiančias bendroves. Tai yra galima priežastis kodėl kreditas jums nėra suteikiamas ir vangiai yra žiūrima į sandorius su jumis.

Nepakankamos pajamos yra dažniausia priežastis, kodėl yra nesuteikiama paskola. Jeigu jūsų atlyginimas yra minimalus ir juo vos padengiate mėnesines sąskaitas, tai faktas, jog naujų įsipareigojimų prisiimti negalite. Tai reiškia, kad jūsų limitas yra išnaudotas ir pagal Lietuvoje galiojančius teisės aktus yra aiškiai apibrėžiama, jog žmogus negali kredito įmokoms mokėti daugiau negu 40 procentų gautų pajamų. Tai reiškia, jog norint gauti paskolą jums reikia didinti gaunamų pajamų sumą, o taip pat mažint kasdienes išlaidas. Tai galioja visose Lietuvos vartojimo kredito bendrovėse, o tiksliau tariant, paskola jums gali būti nesuteikta ne tik internetu, bet ir komerciniuose bankuose ar kredito unijose. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kurią lemia ne kreditorių vidinės taisyklės, o būtent mūsų šalies įstatymai.

Jeigu esate bedarbis tai turite žinoti, jog šiuo metu jiems galimybės skolintis iš vartojimo kredito bendrovių nebėra galimybės. Anksčiau tai buvo įmanoma, tačiau laikui bėgant, griežtėja reikalavimai kredito bendrovėms, todėl adekvatus ir atsakingas kliento mokumo įvertinimas yra pirmoje paskolos suteikimo proceso vietoje. O kalbant aiškiau, tai ir patys turėtumėte suprasti – kas norės skolinti pinigus tokiam žmogui, kuris žinoma neturės iš ko jų gražinti? Kreditorių vietoje taip pat elgtumėtės ir jūs, todėl nereikėtų svarstyti apie tai, jog čia galbūt yra kažkas nesąžiningo.

Kalbant apie bandymą skolintis, tai paprasčiausiai turėtumėte suvokti, jog skolintis gali tik atsakingi ir žinantys savo finansines galimybes asmenys.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *