Kas, rengiant terasas, kainuoja daugiausiai?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Terasos yra išties didelę naudą turintys statiniai, tačiau nemaža dalis lietuvių prisibijo investicijų į tai, argumentuodami tuo, jog terasų įrengimas veda prie išties didelių išlaidų. Šiandien apžvelgsime tai, kas kainuoja daugiausiai įrengiant terasas, tuo pačiu pažvelgdami į tai, ar tikrai terasų įrengimas yra toks brangus.

Medžiagos
Gali atrodyti, jog terasa tikrai nėra labai didelis statinys, todėl daug lėšų medžiagų supirkimui nereikės. Vis dėlto, situacija yra kiek kitokia – nors masiškų detalių terasų įrengimui dažniausiai ir nereikia, tačiau reikia didelio kiekio įvairiausių smulkių detalių, taip pat ir apdailai skirtų medžiagų, kas susideda į išties nemažą pinigų sumą, dažniausiai siekiančią bent keletą šimtų eurų. Tai gali būti kiek nemalonu, kadangi daugumos detalių, į kurias tenka investuoti, nesimato, tačiau faktas, jog jos yra labai svarbios bendram terasos vaizdui bei kokybei.

Darbuotojai
Vėlgi, kad ir kaip norėtumėme gilintis į pačios terasos dalių kainas, tačiau nerasite nei vieno statybos darbo, kuriame tarp daugiausiai kainuojančių jo sudedamųjų dalių nerastumėte darbininkų užmokesčio. Taip yra dėl to, nes dabartiniai įvairių laisvai samdomų darbuotojų įkainiai yra išties dideli. Vis dėlto, su paprastais darbininkais norėdami įsirengti terasą neišsiversite, kadangi tai yra konkrečių žinių bei išmanymo reikalaujantis darbas, todėl teks samdyti konkrečiai šioje srityje dirbančius žmones, kurių kainos, suprantama, yra didesnės. Darbininkai dažniausiai kainuos daugiausiai – jų kainos svyruoja maždaug nuo keleto šimtų iki daugiau nei tūkstančio eurų už atliktą darbą.



Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *