Kaip perkraustymo darbams tinkamai pasiruošti?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Perkraustymo paslaugos yra tos, su kuriomis dažniausiai nemaloniausia yra susidurti finansiniu aspektu. Vis dėlto, netgi daugiau problemų sukelia psichologinis perkraustymo proceso atlikimas. Tad kaip tinkamai pasiruošti būtent morališkai, kai netolimoje ateityje yra planuojami perkraustymo darbai?

Daiktus pakuoti pradėkite dar keletas savaičių prieš perkraustymo atlikimą
Jei nenorite milžiniško moralinio krūvio paskutinėmis dienomis prieš persikraustymą – daiktus pradėkite pakuoti dar keletas savaičių prieš šių darbų atlikimą. Ne, nereikėtų iškart viską susipakuoti bei likusias savaites gyventi nepatogiai, kenčiant iki pat perkraustymo dienos. Reikėtų tai atlikti kiek kitaip – susidūrus su daiktais, kurių jums per artimiausias savaites nereikės, reikėtų skirti keletą dešimčių minučių jų supakavimui. Tai darant kiekvieną dieną, nepastebimai supakuosite visus daiktus, o ir paskutinėmis dienomis jaudintis bei nervintis dėl nesupakuotų daiktų nebereikės.

Smulkius daiktus pamažu iš anksto pervežkite į naują vietą
Jei tik tam yra galimybė, smulkius daiktus, kurių pervežimui nereikia nei ypatingo transporto, nei ypač aukštos kokybės pakavimo, galite pradėti pervežti iš anksto. Kodėl tai yra taip svarbu? Jei kartu su savo daiktais naujoje gyvenamojoje vietoje atsidursite tik persikraustymo dieną, tai jums gali tapti išties nemažu moraliniu šoku, ko pasekoje tam, kad gerai jaustumėtės naujoje aplinkoje, dažniausiai prireiks bent keleto savaičių ar net dar ilgesnio laikotarpio. Vis dėlto, jei daiktus pamažu pervežinėti į naujas patalpas pradėsite ankščiau, o ne perkaustymo dieną, turėsite galimybę pamažu apsiprasti su naujomis jūsų gyvenamosiomis patalpoms, jas tinkamai pažinti, kas leis išvengti milžiniško streso bombos sprogimo, kai bus persikeliama į naująsias patalpas jau su absoliučiai visais savo turimais daiktais.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *