Kaip išsirinkti tinkamą drabužių spintą

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

SpintosTinkamai pasirinkti miegamojo kambario drabužių spintą yra labai svarbu. Taip yra dėl vienos paprastos priežasties – spinta yra vienas dažniausiai naudojamų baldų mūsų namuose. Spinta naudojamės mažiausiai du kart per dieną, o įprastai ir dar dažniau. Todėl spinta turi atitikti jūsų poreikius funkcionalumo ir stiliaus prasme. Spintos gali būti įvairių rūšių ir stilių, jos gaminamos iš įvairių medžiagų, tokių kaip medis, metalas ar net plastikas. Todėl, pradėję ieškoti norimo baldo, tikrai atrasite sau tinkamą spintą.

Apsvarstykite savo poreikius

Prieš išsirinkdami jums tinkamiausią spintą, pagalvokite apie tai, ko būtent jums reikia. Jei jums tiesiog reikia kuo daugiau erdvės – tuomet spintos su stalčiais yra būtent tai, ko jums reikia. Keletas erdvių stalčių leis susidėti didžiąją dalį drabužių. Kita vertus, jums gali prireikti spintos, kurioje galėtumėte sukabinti savo drabužius ant pakabų, tokiu atveju jums labiausiai tiktų dviejų durų spinta su kabykla. Tiesą sakant, spintų su kabyklomis taip pat yra labai daug ir įvairių rūšių. Kai kurios iš jų turi tiesiog daug vietos drabužiams kabinti, o kitose yra keli stalčiai susidėti sulankstytiems drabužiams, dar kitose – net ir įmontuotas papuošalų saugyklas. Jei jūs galite įsivaizduoti tam tikrą spintą, tikriausiai ji jau yra pagaminta ir ją galima nusipirkti, kitu atveju ją tikrai jums pagamins baldų meistrai pagal individualų užsakymą. Bet, kaip jau minėjome, svarbiausia yra žinoti, ko jums reikia, todėl gerai apgalvokite, kokių drabužių turite daugiausiai. Jei didžiosios jūsų drabužių dalies nereikia kabinti ant pakabų, tuomet jums puikiai tiks spinta su stalčiais; o jei daugelis jūsų drabužių yra kabinami, jums būtina įsigyti spintą su įmontuota kabykla.

Išmatavimai

Prieš perkant spintą, būtina išmatuoti savo būsto erdvę. Jei jūsų būsto erdvė, kurią galite skirti spinta, yra ypač nedidelė, verta pagalvoti apie kampinę spintą, kuri leistų erdvę išnaudoti efektyviausiai. Be to, matuodami nepamirškite, kad spinta turi ne tik tilpti, bet taip pat turi būti patogu ja naudotis. Jei tarpas tarp spintos ir lovos ar kitų baldų lieka nedidelis, jums reikėtų pagalvoti apie siauresnę spintą su stumdomomis, o ne atveriamomis durimis. Perkant žemesnę spintą, galima išnaudoti erdvę ant spintos viršaus, todėl reikia išmatuoti ne vien plotį ir ilgį, bet ir aukštį.

Stilius

Atminkite, kad spinta jūsų namuose stovės tikrai ne vienerius metus, todėl nepatartina pasiduoti naujausiam mados klyksmui ir įsigyti baldą, kuris kitais metais jau gali būti atsibodęs ir nebepopuliarus. Spinta turi tikti prie ilgalaikio namų stiliaus, net jei sugalvotumėte pakeisti kai kurias interjero detales.

Skaitykite atsiliepimus

Jei ketinate pirkti serijinės gamybos spintą, tuomet paieškokite atsiliepimų apie ją internete. Žmonės, jau turintys tokią spintą, nuoširdžiai jums patars ir profesionaliai įvertins spintos privalumus ir trūkumus. Svarbiausi aspektai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, yra medžiagų tvirtumas – ar spinta po metų naudojimo nepradėjo lūžti. Be to, ne mažiau svarbu atkreipti dėmesį į stalčius ir duris – jie turi būti tvirti ir gerai tarnauti. Stalčių ratukai baldų salone gali riedėti puikiai, tačiau iš tikrųjų, kai jie bus prikrauti drabužių, jie taps daug sunkesni, tad, jei spinta tvirta, jos stalčių funkcionalumas dėl to nei kiek neturėtų sumažėti. Apsvarstę visus už ir prieš, galėsite išsirinkti jums tinkamiausią spintą.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *