Kaip gauti paskolą?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Paskolą gauti šiuo metu iš tiesų lengva. Jums tereikia turėti banko sąskaitą (patogiausia būtų turėti ir elektroninės bankininkystės paslaugą) ir privalote būti pilnametis. Bankai ir dauguma greitojo kredito įmonių taip pat reikalauja, kad būtumėte dirbantis asmuo, tačiau paskolą kai kur gali gauti ir bedarbiai ar studentai.

Kaip ir kur gauti paskolą pigiau?

Kaip gauti paskolą? Galite tiesiog nueiti į banką ir pasikonsultuoti, jums patars kokią paskolą imti ir suderinsite palūkanas bei grąžinimo terminus. Taip pat galite nueiti į kredito uniją, kur reikalavimai nėra tokie griežti, todėl paskolą turbūt gausite jei esate ir nedirbantis. Tačiau kredito unijų minusas yra toks, kad už paskolą teks sumokėti gerokai brangiau nei banke. Taip pat galite apsilankyti greitųjų kreditų įmonių biuruose, kur taip pat sužinosite, kokios šiuo metu vykdomos akcijos ir per kiek laiko privalėsite grąžinti paskolą.

Be abejonės, atmetus visus šiuos variantus, galite bandyti skolintis iš artimųjų. Nors labai dažnai tai gali būti kur kas pigesnis variantas nei alternatyvos, vertėtų apsvarstyti ir minusus. Vienas iš jų – artimųjų prisiimta rizika, kuri gali ne tik nuskriausti juos finansiškai, bet ir pabloginti jūsų santykius su jais.

Kaip gauti paskolą internetu

Patogiausia gauti paskolą – internetu. Jūs tiesiog užsiregistruojate greitųjų kreditų įmonės tinklapyje, atliekate registracijos procesą, patvirtinate savo banko sąskaitą ir jau galite pasiimti kreditą, jeigu atitinkate įmonės kredito gavėjo reikalavimus. Pasirašius sutartį, pinigai į sąskaitą dažniausiai atkeliauja labai greitai – tereikia palaukti apie 5 – 15 minučių. Gauti paskolą galite, jeigu prieš tai neturėjote jokių įsiskolinimų ir esate pilnametis.

Galite bandyti gauti paskolą ir sms žinute, nes daugelis greitųjų kreditų tiekėjų dabar suteikia paskolas ne tik internetu.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *