Ieškote medinių langų? Mes jūsų paslaugoms

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Galbūt eškote patikimos įmonės, kuri užsiima kokybiškų medinių langų gamyba? Norėtume supažindinti su jau ne vienerius metus šia veikla užsiimančia įmone Skiras. Šiais laikais rinkoje yra daug įmonių, kurios siūlo medinius, aliuminius ir plastikinius langus. Tad kodėl būtent mes? Mus tikrai labai svarbi gaminamų langų ir lauko ir vidinių durų kokybė, atsakingai žiūrime į klientų pageidavimus ir lūkesčius.

Klientai turi galimybę pasirinkti geriausius gamintojus, kurie atitinka jų poreikius. Įmonė Skiras gamina tik medinius langus, nes tiki natūralių produktų nauda ir nori išlaikyti ilgalaikes langų gaminimo tradicijas. Tad kodėl mediniai langai geriau nei, pavydžiui, plastikiniai?

Jei palygintume medinius langus su aliuminio ir plastikiniais langais kalbėdami apie išlaikomą šilumą namuose, mediniai langai suteiks geresnę izoliaciją ir neišleidžia sukauptos šilumos į lauką. Iš visų medžiagų, naudojamų langų gamybai, mediena turi mažiausią plėtimosi koeficientą. Dėl to mediniai langai yra stabilūs ir neslenka, o tai leidžia platesnes dizaino galimybes.

Sintetinės langų medžiagos yra jautrios temperatūros pokyčiams,ko tikrai negalime pasakyti apie medinius langus, ir sumažina apsaugą nuo išorinio triukšmo. Mūsų gaminami langai leis namuose džiaugtis tyla ir ramybe.  Medžio langai leidžia namui “kvėpuoti”, tai padeda išlaikyti tokį drėgmės lygį, kuris sukuria komforto jausmą. Skaidrus lakas ir spalvoti dažai, kurių yra įvairiausių ir sau patinkantį atspalvį tikrai išsirinks kiekvienas, leidžia išryškinti medžio tekstūrą ir medienos grožį. Medienoje nesikaupia elektrostatinis krūvis ir dulkės.

Medinių langų kaina iš pradžių gali pasirodyti aukštesnė nei kitų medžiagų, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje jie tikrai atsiperka ir jūs nemažai sutaupote.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *