Granuliniai katilai: patogu, pigu ir paprasta

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Gyvendami klimato zonoje, kurioje yra visi keturių metų laikai, jaučiamės laimingi, nes mūsų akis džiugina visokie kiekvienu metų laiku pasirodantys gamtos pokštai. Pavasarį galime mėgautis atbundančia gamta, pirmaisiais saulės spinduliais. Vasara – linksmybių ir maudynių metas, gamta mus lepina karščiu ir šiltais vakarais. Ruduo ateina netikėtai ir leidžia mūsų akims naktimis matyti nuostabius, ryškius žvaigždynus, o dieną – spalvomis pasipuošusią žemę. Žiema simbolizuoja įvairias pramogas, kurios negali praslysti nei pro vieno rankas, tačiau dažnai užklumpantis šaltis netenkina net ir didžiausių žiemos gerbėjų. Kiekviena namų šeimininkė nori, kad jos namuose būtų šilta, tačiau šį metų laiką pro duris ir langus besiskverbiantis šaltis nenori būti pašalintas. Tam, kad namai būtų jaukūs, reikia pasirūpinti jų apšiltinimu. Granuliniai katilai – tai, ko ieško kiekvienas, norintis šiltų namų.
Granulinis šildymas – pigus, o juo naudotis labai paprasta. Valdymas – paprastas, nes sistema pati nustato granulių patekimą į katilą, o tai reguliuoja temperatūrą namuose. Granulių pildymas į sistemą yra skirtingas kadangi yra daug rūšių granulinių katilų, o taip pat skiriasi ir jų talpa. Pildymo laikotarpis gali būti maždaug kas 10 dienų.
Ypač senų žmonių galvose yra įsivyravusi tvirta nuomonė, kad žiemą namų negalima palikti jokiu būdu ir reikia juos kūrenti kiekvieną dieną. Tai iš esmės tiesa, tačiau tik ne granuliniam šildymui. Šiluma išlieka net keletą dienų, todėl galite ramiai ir saugiai palikti namus be kasdienio kūrenimo ir priežiūros.
Granuliniai katilai suteikia komfortą. Jį įsigyja tikrai galėsite užmiršti nuolatinį nugaros lankstymą ir malkų kapojimą bei tampymą iš malkinės į namus, taip pat purvinas anglis ir nuolatos suodinas rankas. Tai ne tik patogus, bet ir švarus būdas turėti šiltus namus. Vienintelis mažas rūpestis – užpildyti granulinio šildymo patalpą granulėmis, o tai padarę galėsite mėgautis jaukumu ir šiluma namie.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *