Durex RealFeel – naujos kartos prezervatyvai be latekso

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Lietuvoje kol kas įprasta manyti, kas visi parduodami prezervatyvai yra vienodi. Tačiau naujosios kartos produkcija gaminama ne iš įprasto nemaloniai kvepiančio latekso, o naujos medžiagos – poliizopreno, kuris daug minkštesnis ir švelnesnis. Naujieji Durex RealFeel keičia prezervatyvų naudojimo įpročius.

Pirmas dalykas, kurį galima pastebėti – prezervatyvo kvapas. Turbūt daugeliui žmonių tas kvapas asocijuojasi su itin aitriu lateksu arba guma. Naudodami šiuolaikines technologijas ir medžiagas Durex gamintojai pažengė į priekį ir RealFeel pasižymi tuo, jog neturi jokio kvapo. O tai jau didelis privalumas!

Antra, į ką patartina atkreipti dėmesį, šio prezervatyvo ilgis. Nors jo apimtis yra standartinė ir tinkanti maždaug visiems vyrams, ilgis yra apie 20 cm. Tai nemenkas rezervas labiausiai netikėtoms akimirkoms sekso metu.

Tačiau tenka pripažinti, kad ne kvapas ar dydis yra prezervatyvų naudojimo esmė. Dažniausiai žmonės šias priemones naudoja tikrai ne dėl to, jog jiems tokiu būdu smagiau mylėtis. Tai tiesiog vienas iš patogiausių ir paprasčiausių būdų apsisaugoti nuo neplanuoto nėštumo ar lytišku būdu plintančių ligų. Svarbiausias dalykas, ko norisi dėvint prezervatyvą, pajusti kuo artimesnį jautrumą tam natūraliam jausmui.

Durex RealFeel gamintojai kurdami produkciją iš poliizopreno, jautrumą padidino. Jie dėl savo plonumo ir švelnumo sukuria tokį jausmą, lyg jo nebūtų. Tenka pripažinti, kad jų reklamos šūkis dėl tikrų jausmų sekso metu net ir dėvint prezervatyvą visiškai atitinka realybę.

Durex RealFeel kaina šiek tiek brangesnė nei įprastų, pagamintų iš latekso, prezervatyvų. Įprastose parduotuvėse jų kol kas nelabai ir rasite, o štai perkant internetu 6 vienetus galima įsigyti už 11,70 Lt. Jų užteks kelioms dienoms, jei esate neseniai susipažinęs su savo antrąja puse, o galbūt net pusmečiui, jei esate jau laimingai sukūrę šeimą ir mylitės tik per šventes.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *