Dantų implantavimas ir pasiruošimas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Viena svarbiausiu pažangų odontologijos srityje – dantų implantavimas. Šios procedūros dėka yra atkuriami visi dantys, kurie prieš tai yra turėję tam tikrų defektų ar tiesiog jų forma buvo netaisyklinga ir kenksminga visam žandikaulio sukandimui. Šią procedūrą odontologai savo pacientams siūlo visai ne be reikalo, nes tai yra ko gero pats lengviausias būdas išlaikyti sveiką burnos ertmę tuo pačių sukuriant puikią šypseną.

Kiekvienas pacientas prieš domėdamasis kainomis privalo taip pat būti suinteresuotas gauti ir visą kitą reikalingą informaciją. Implantavimas nėra eilinė paprasta procedūra – ji galima tik prieš tai atlikus tam tikras procedūras.

Burnos ertmės įvertinimas yra svarbiausias žingsnis prieš atliekant dantų implantavimą. Būtina prieš tai apsilankyti pas specialistą, kuris jums atlieka reguliarią burnos apžiūros procedūrą, o geriausia būtų tai, jog šį darbą atliktų tas pats odontologas, kuris atliks implantavimą. Tik apžiūrėjus jūsų burnos ertmę, bus galima nustatyti kenksmingus faktorius, kurie galbūt pakenks jūsų implantamas. Tokiais atvejais visi kenksmingi faktoriai t.y. sugedę dantys ir kt. turi būti pašalinti arba sutvarkyti, nes implantavus dantis, jų židinys gali pakenkti visai burnos ertmei, o tada implantas bus silpnesnis negu turėtų būti iš tiesų.

Dantų implantavimas taip pat reikalauja ir tam tikrų tyrimų bei pasiruošimo. Prieš atliekant operaciją, bus ir keletas kitų žingsnių – nuotraukų dėka, bus ištirta jūsų žandikaulio būklė, sakandis ir nustatoma kokia danties karūnėlė jums bus reikalinga. Tik pašalinus galimus kenksmingus faktorius ir atlikus tam tikrą pasiruošimą, jums gali būti implantuoti dantys be jokios rizikos ir nenumatytų problemų.

Galiausiai paskutiniai žingsniai yra reguliarus apsilankymas pas tą patį specialistą, kuris atliko operaciją. Geriau būtų, jog pas jį vizituotumėte kas tris mėnesius ir tokiu būdu bus galima matyti ar viskas klostosi taip kaip ir buvo planuota, o iškilus tam tikroms problemos, jos būtų lengviau pašalinamos.

Taip pat vertėtų nepamiršti tai, jog implantai reikalauja ne ką mažesnės priežiūros nei jūsų įprasti dantys. Po implantacijos, būtina savo burnos ertmę prižiūrėti tinkamai t.y. reguliariai kasdien dantis valytis du kartus nepamirštant tarpdančių siūlo bei burnos skalavimo skysčio.

Norint, jog po dantų implantavimo jūsų šypsena išsilaikytu puiki ilgą laiko tarpą, tai vertėtų nepamiršti reguliariai lankytis ir pas burnos higienos specialistą, kuris jums atliktų dantų akmenų šalinimą.

Dantų implantai visada bus geriausia išeitis išlaikyti visus savo dantis tobulus, o domėjimasis jų priežiūra yra geriausia priemonė savo šypseną išlaikyti sveika ilgą laikotarpį.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *