Bernvakariui skirti užrašai ant marškinėlių

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Kiekvienas iš mūsų turime panašumų, tačiau esame ir labai skirtingi. Apie tai sufleruoja pomėgiai, skonis. Vieniems patinka automobiliai, o kitiems žvejyba. Treti labiausiai domisi mada. O štai kokie užrašai ant marškinėlių labiausiai tiktų konkrečiam žmogui?

Marškinėliai su užrašu – populiari sritis, pritraukianti įvairias asmenybes. Natūralu, kad kiekvienas, užsinorėjęs tokių rūbų, orientuojasi į vis kitokias frazes. Žinoma, tai lemia ne tik charakterio subtilybės ar pomėgių ratas. Svarbų vaidmenį šiuo atveju atlieka ir konkrečios progos. Pavyzdžiui, marškinėliai, skirti įsimylėjėlių porai, bus kitokie nei skirti bernvakariui. Pastaroji proga, kaip visiems aišku, yra linksma, o tai reiškia, kad užrašams ant marškinėlių skiriamas didelis dėmesys. Frazės parenkamos tokios, jog keltų nuotaiką ir suteiktų kompanijai linksmumą.

Internete gausu linksmų frazių pavyzdžių. Štai užsukus į tstore.lt randami šaunūs užrašai ant marškinėlių, kurie bernvakaryje tikrai neliks nepastebėti. Tokie rūbai gali būti skirti ir būsimajam jaunajam, ir visai šauniai jo „palaikymo komandai“. Įvairios spalvos ir paveikslėliai nuteiks džiugiam pasilinksminimui. Norite pažvelgti į viengungio gyvenimą su ironija? Tuomet užrašas „Game over“ gali būti kaip tik tai, kas taps šventės cinkeliu. Jums norėtųsi pasipuikuoti, kad netrukus vesite? Tuomet kodėl nepasirinkus frazės „This guy ir getting married“? Tokie ir panašūs žodžiai savyje turi kai ką nepaprasto. Pavyzdžiui, vien pažvelgus į paskutinę citatą, galvoje atsiranda populiaraus serialo „Vedęs ir turi vaikų“ melodija.

Besiruošiantieji santuokai renkasi įvairius užrašus. Vieniems priimtini lietuviški, kiti labiau kreipia dėmesį į angliškus. Čia, kaip sakoma, skonio reikalas. Kai kuriems patinka tiesiog vienas žodis, labiau norima „kieto“ paveikslėlio. O šie iš tiesų nuotaikingi. Pridėkime kontrastuojančias spalvas ir gausime puikų derinį. Tad paveikslėliai ir užrašai ant marškinėlių – būtent tai, kas bernvakario metu privers nusišypsoti dar plačiau.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *