BCAA ir kitų papildų naudojimas

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Užsiimant sunkumų kilnojimu ir raumenų auginimu, neretai yra neapseinama be amino rūgščių (BCAA), kurios ypač aktualios pradedantiesiems. Šie papildai sportuojantiems žmonėms padeda sumažinti raumenų skausmus po tempimo, o taip pat padidina jėgą bei ištvermę. Tiesa, tai nėra vieninteliai sporto papildai, kuriuos naudoja norintys paaktyvinti savo gyvenimą – yra ir kitų produktų, kurie turėtų patraukti jūsų dėmesį. Būtent su jais visi rezultatai gali būti pasiekiami paprasčiau ir daug greičiau.

Sportuojant, visas kūnas būna nualinamas, jėgos išsenka, todėl labai svarbu, kad visas organizmas laiku būtų aprūpintas nauju energijos šaliniu. Tai reiškia, kad po treniruotės būtina suvartoti tam tikrą maisto porciją, tačiau aišku – ne visiems tai yra patogu, tuo labiau, kad po treniruotės norėsis tik pailsėti. Čia savo vaidmenį atlieka baltymų kokteiliai, kurie yra dar vadinami „geineriais“. Juos naudoti galima net ir treniruotės metu, kai pristinga jėgų atlikti likusią programos dalį. Dažniausiai šis kokteilis yra naudojamas prieš treniruotę ir po jos – prieš naudojamas todėl, kad būtų reikalingas energijos kiekis, o po treniruotės vartojamas tam, kad kūnas nedelsiant atstatytų prarastų medžiagų bei jėgų balansą, kuris užtikrintų raumenų augimą. Tai yra bene populiariausi papildai, tad apie juos siūlytume pasidomėti visose prekybos vietose.

Taip pat būtina žinoti, kad sportuojant kūnas praranda daug medžiagų, tad faktas, kad jūsų organizmas reikalaus mineralų bei vitaminų. Tad vėl gi – yra specialūs papildai t.y. vitaminai, kurie skirti būtent sportuojantiems. Juose yra reikalingo magnio, kalcio, cinko bei kitų medžiagų. Visus vitaminus siūloma įsigyti prieš tai pasidomėjus jus jų sudėtimi, o atsiliepimų internete taip pat siūlytume nevengti skaityti – juose rasite informacijos apie tam tikrus produktus ir sužinosite ar verta juos vartoti.

Bene elementariausia taisyklė, kurią turi žinoti kiekvienas auginantis raumenis – poilsis yra ne ką mažiau svarbus nei pats sportas ar papildų vartojimas. Poilsio metu ir auga raumenys, tad jeigu savo kūną kasdien alinsite be jokio poilsio, tuo labiau su trumpu miego režimu, jūs galite net gi pakenkti savo sveikatai.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *