Baidarių nuoma – geriausia pramoga vasarą

5.00 avg. rating (98% score) - 1 vote

Ką galima veikti vasarą tokio įdomaus, kad tikrai įsimintumėte ir pasisemtumėte puikiausių emocijų? Atsakymas – pabandykite baidarių nuomą. Tai tikrai puiki paslauga, leisianti jums kur kas artimiau susipažinti su Lietuvos gamta. Nors daugelis žmonių, kurie dirbą ir gauna laisvą mėnesiuką vasaros sezono metu galvoja apie išvykimą iš Lietuvos, tačiau reikėtų įvertinti tai, kokia graži yra mūsų gamta. Atvykite į Žemaitiją ir greitai suprasite, kodėl baidarių nuoma Žemaitijoje yra tokia populiari. Čia rasite visas reikalingiausias pramogas – be abejo, baidarių nuoma Žemaitijoje neapsiriboja tiesiog plaukiojimu su baidarėmis, kadangi šalia yra ir nuostabių piliakalnių, gamtos paminklų, mitinių akmenų, taip pat ir muziejų, kuriuos be jokios abejonės norėsite aplankyti.

Taip pat, tai bus puikiausia proga atsipalaiduoti kartu su visa savo šeima – suprantama, kad po darbo metų jūs galėjote vienas kitam sukelti nemažai įtampos, o dabar, kai pagaliau rutina baigėsi ir turite laisvo laiko, galėsite atnaujinti santykius tiek ir su savo šeima, tiek ir su gamta – iš tiesų, nuoširdžiai pailsėsite ir sugrįšite į miestą jau atgaivinę savo sielą.

Jeigu esate patyrę keliautojai ir norite atrasti kažką naujo baidarių srityje, tuomet baidarių nuoma Žemaitijoje turi jums tikrai nemažai ką pasiūlyti. Dabar labai populiarūs ilgesni maršrutai, skirti trims ar keturioms dienoms. Tie, kas turi visą savaitę laisvo laiko, dažnai renkasi ir penkių dienų maršrutą. Jūros upė yra pati universaliausia, tad ji tinka ir tiems, kurie yra ištroškę nuotykių, ir tiems, kurie tiesiog nori ramiai praleisti laiką ant vandens.

O tiems žmonėms, kurie tikrai nori smagiai su nuotykiais paplaukioti jūroje, rekomenduojama Akmenos jūra, kuri turi gilų slėnį – ją visą galima perplaukti ankstyvą pavasarį arba lietingo rudens metu, tad tikrai nenuostabu, kad baidarių nuoma Žemaitijoje, Akmenos upėje, yra labai populiari ne tik vasaros sezonu. Kad geriau suprastumėte, apie ką eina kalba, verta apsilankyti baidarių nuomos tinklapyje ir peržiūrėti specialiai jums paruošta foto galeriją su nuostabiais gamtos vaizdais.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *