Automobilių nuoma – ar tai pigu?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pastaruoju metu vis populiarėja automobilių nuomos paslauga. Jeigu atvykstate į miestą be savo mašinos, tačiau tikrai nenorite atsisakyti automobilio teikiamų privalumų, tuomet automobilių nuoma yra kaip tik jums. Nors anksčiau buvo laikoma, kad tai prabangos paslauga, tačiau pastaruoju metu galima išvysti vis daugiau žmonių, bevažinėjančių su išnuomotomis mašinomis. Taip yra todėl, kad kainos gerokai nukrito. Dabar galite rasti puikų automobilį vos už 60 litų arba 18 eurų per parą.

Pavyzdžiui, 5 durų kompaktinės klasės automobilis Hyundai kainuoja apie 20 eurų vienai parai Vilniaus mieste. Žinoma, užsisakę automobilį, jūs galite su juo važinėti ne būtinai tame mieste – juk neretai automobilių nuoma reikalinga šeimoms, norinčioms paiškylauti – yra specialių visureigių, kurių nuoma dviems savaitėms ar ilgesniam laikui kainuoja gerokai pigiau, nei tiesiog porai dienų. Negana to, yra automobilių, puikiai pritaikytų iškyloms, kai kurie iš jų puikiai tinka ir prastoms oro sąlygoms. Nuomos punktas Vilniuje jums dabar gali pasiūlyti iš tiesų puikių sprendimų kiekvienai situacijai.

Dažniausiai, automobiliai nuomai yra skirstomi į kelias skirtingas kategorijas. Pavyzdžiui, jeigu jums reikia automobilio važinėjimui mieste ir tokio, kad „nerytų“ daug degalų, tuomet reikėtų rinktis ekonominės klasės automobilį – tokie automobiliai yra vieni iš pigiausių, jų kainos nedidelės, o už benziną daug mokėti tikrai nereikės.

Kita automobilių klasė – kompaktiški automobiliai. Dabar yra tikrai puikių Volkswagen automobilių, pavyzdžiui 5 golfas, kuriuo patogu važinėti tiek ir mieste, tiek ir už jo ribų. Tačiau, galima pasirinkti ir iš prestižinės klasės automobilių, kurie kainuoja jau gerokai brangiau, tačiau jie tikrai labai patogūs ir jais važinėti bus itin malonu. Negana to, visi automobiliai yra apdrausti, tad jums nereikės papildomai jų apsidrausti net ir važinėjant ilgai.

Taigi, galima sakyti, kad automobilių nuoma yra populiari paslauga todėl, kad tai nebrangi ir vis patogesnė paslauga –juk dabar ją galima užsisakyti tiesiog internetu bet kuriame mieste. Negana to, ekspertai vertina Vilniaus nuomojamų automobilių rinkos pasiūlą kaip vieną iš geriausių Europoje.Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *